#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 288 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adam istesekte istemesekte ki ben istemiyorum bizimle. Bu adamı kazanmak gerek. Topla yeteri kadar buluşursa yeteneği var adamın eski gollerini izleyin inş iyi bir sezon geçirir.

Abi isteyip istememe meselesi değil bu adamın topla ilişkisi 0 gerçekten nasıl futbolcu olmuş aklım almıyor yada ne olduda bu hale geldi
Adam futbolcudan ziyade golcu zaten, yani Inzaghi tarzi veya Jardel tarzi bir oyuncu. Topu getirin bende atim diyor yani. Tabiki o saydigim isimler kadar kaliteli golcu degil ama genel bakis acisi boyle olmali. Oyle topla iliskisi cok iyi olan bir oyuncu degil ki.

Kötü futbolcu değil de bizim takımın istediğimiz hızlı oyununa uyması pek mümkün değil. Yine de 10 milyondan aşağı bırakılması enayilik olur.

kendi çapında bugün çabaladı ama çap bu kadar. bu adam kaldığı sürece kahır olmaya devam ederiz. oyun olarak ahım şahım değiliz bir de gelen toplara yaptıgı şabanvari hareketler ile sezonu tehlikeye atarız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt