#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 304 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anderleth başkanı demiş diagne kendi bilir brugge de 7 tane forvet var bize gelseydi forması garanti olacaktı demiş.baktım harbiden bruggede bir sürü forvet var öyle boş oyunculara da benzemiyor.birde anderlethe baktım adamlarda cidden tek bir forvet bile yok!bir tane muğdat bile yok!.bruge sırf anderleth forvetsiz kalsın diye fener taktiği yapmış.inşallah zorunlu satın alma vardır da kafamız rahat eder.

anderleth başkanı demiş diagne kendi bilir brugge de 7 tane forvet var bize gelseydi forması garanti olacaktı demiş.baktım harbiden bruggede bir sürü forvet var öyle boş oyunculara da benzemiyor.birde anderlethe baktım adamlarda cidden tek bir forvet bile yok!bir tane muğdat bile yok!.bruge sırf anderleth forvetsiz kalsın diye fener taktiği yapmış.inşallah zorunlu satın alma vardır da kafamız rahat eder.
Brugge gibi liginde baskılı oynayan takımda iş yapar Diagne renktaş, bence daha iyi oldu sanki. Tabi Anderlecht de büyük klüp ama Belçikada makas çok çok açık. Brugges ve diğerleri diye...

E6853 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Belcika'da top oynuyor takimlar. kazanmak icin oynuyorlar. Igrenc superlig takimlari gibi kale onune otobus cekip 1 puan alayim diye-dua etmiyorlar. Bu dallama 3. bolgede bosluklar bulur kasimpasa'da oldugu gibi. Ben Bizde attigindan daha kolay gol atacagini dusunuyorum. Tabi Brugge'nin hocasi oynatirsa.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt