#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 314 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim kadroda ne Falcao ne cagne iş yapabilir bu rezil oyunla.. Ancak elmander gibi veya ligden muriq gibi çalışkan yıpratıcı adamlar bir nebze iş yapar.. Kadroda da buna en uygun andone

atsın da etkilesin milleti. belki alırlar.

takımda para edecek adam yok. marcao ve luyindama'dan ümitliydim ama gidişat pert.

transfer yapmak için bu herifin satışına mecbur kalacağız.

Müthiş goller xd
Bos kaleye atmis ama bizdeyken boyle kovalamiyordu pozisyonlari yada gercekten soylendigi gibi Garyden beri Forverleri besleyemiyoruz.

Opsiyon zorunlu olsaydı da 7-8 e razıydım billahi. Ben hala orasındayım işin, bazı konularda takılıp kalırım böyle; elimde değil yav...

Seneye yine bu garabet heriften kutulma sancısı çekmek ihtimali, şimdiden tiksinti veriyor...

Opsiyon zorunlu olsaydı da 7-8 e razıydım billahi. Ben hala orasındayım işin, bazı konularda takılıp kalırım böyle; elimde değil yav...

Seneye yine bu garabet heriften kutulma sancısı çekmek ihtimali, şimdiden tiksinti veriyor...
Bu adamlar Cagneye bu sene 10 gol daha bos kaleye attirilar 2 veya 3 tane kafa ile sallasa 5 tanede karsi karsiya atsa 17 18 golu bulur 17 18 gol atan adamida alirlar diye dusunuyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt