#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 323 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
biz bu adama 13 verdik 10 gole katkıda bulunup şampiyonluğa katkısı oldu ve o 13ü en kötü 10 olarak geri alıp zararsız dosyayı kapatabiliriz de falcaoya yıllık 8 veriyoruz hic oynamadan sıfır katkısıyla

10 milyona satacaz he bu düşünce ile diğer düşünceleriniz de ne kadar sağlıklı olduğu anlaşılıyor. Bide en kötü iyiymiş he orayı atlamışım 20'ye filan satarız gibi bu kafayla.

Sıfır ironi: Andone’den çok daha iyi bir merkez santrafor.

Bu kadar kolay penaltı alması tesadüf değil. Uzun bacakları rakip takım ceza sahasında sıkıntı yaratıyor.

Kesinlikle devre arasında dönmeli. Andone gitmek istiyorsa defolsun gitsin, hiç bir işe yaramayan boş beleş herifin teki Flumut Anbulut.

satmaya gerek yok, gayet iyi santrafor. şu rezil takımda bile çok faydalı olmuştu. bence şuan takımın en mücadeleci oyuncularından biri olan andone bile bu kadar katkı veremiyor.

ben facebooktakı taraftar gruplarında 3 yıldır kıçımı patlatıyorum, bizim takımın sorunu belhanda değil, maicon hiç değildi. şuanda da tek başına babel feghoili veya mariano da değil. ha tabiki hepsi gitsin, çünkü bu vurdumduymazlık kabul edilemez. cezası da yollanmak olmalıdır.

3-4 yıldır taraftar her sezon 1-2 oyuncuya takıyor kafayı. bunlar da genelde rezil takımın hiç bir oyuncusu sorumluluk almazken tek sorumluluk alıp tek mücadele eden adamın kucağında patlıyor işler, önce maicon sonra belhandayı yediler. luyindama gibi azmanı bile gözden çıkaranlar var. Hele hele musleraya sallayan hadsizlere rastlıyorum, bunlar zaten benim nezdimde başka bir takımı tutuyolardır. tt arenadaki real maçı da 6-0 bitmediyse muslera sayesindedir.

bu bir takımdır, oyun içi 11 kişiden oluşmaktadır. burada bireysel davranamazsınız. bu oyunda 11 kişinin aynı anda 90 dakika içerisinde en çok uyumu yakalayıp, 11 kişinin senkronize çalışabilmesi, ve yardımlaşabilmesi sonucu bu 11 kişi maçı alıyor. bunu beceremeyen ve bu konularda eksik kalan diğer 11 kişi maçı kaybediyor. bu oyunun en basit tanımı budur.

en uç santrafor olarak yeri geldiğinde sol bekdeki açığı siz kapatırsınız. ihtiyar diye beğenilmeyen drogba, cezasahasında savunma yapıyordu. KoŞmUyOr denilen sneijder her rakip atağında topun gerisinde oluyordu, belki defansif yetenekleri kısıtlıydı ama orada bir kanalı kapatmış oluyordu en azından. Bu artık modern futbolun kanunu gibi bir şey oldu. basketbol gibi düşünün, rakip topu aldığında 11 adamınızın tamamı topun arkasında olmalıdır.

diagneye çok salladık, ben de salladım. bu adam gittiğinde takım uçaçak kaçacaktı, olmadı işte. sahadaki oyunun problemi hiç bir zaman diagne olmadı, diagnenin profesyonel olmaması bir problemdir, takımının penaltısını kaçırması da bu profesyonel olmayışının bedelini ödedi. ama bizim sahadaki rezil oyunumuzun sebebi diagne değildi.

kaldı ki pek çok zamanlar geçen sene de böyle ölü gibi oynuyorduk. o zamanlarda da belhanda ya da feghouili 2. yarı ftden azar işitince biraz açılıp maç aldırıyolardı, mesela ts maçı belhanda, bursa deplasmanı feghouli, başak maçı her ikisi, çaykurize deplasmanı diagne-feghouli

gibi,

yani hiç bir maçımız yoktur ki son 3 senede, takım olarak takım oyunu oynayıp kazanalım. O yüzden diagne deve de olsa, un-prof. da olsa kesinlikle verim aldığımız ve bu sene elimizde olsa verim de alacağımız bir oyuncu olurdu. ama o zaman da sorunun takımda değil, diagne de olduğu konuşulacaktı. takımdan ayrılıp sorunun ft de olduğunu gösterdiği için minnet duyuyorum. aynı minneti belhandaya da duymak istiyorum. belhanda gitsin ve şu takım rezil olmaya devam etsin ftyi yollayacaz allahın izniyle. gerçi bundan o kadar da emin değilim. belhanda gidince başka kurban bulur taraftar da yine ftye laf kondurmaz. böyle biatçılar içinde bir şeyler açıklamak çok güç biliyorum

Sıfır ironi: Andone’den çok daha iyi bir merkez santrafor.

Bu kadar kolay penaltı alması tesadüf değil. Uzun bacakları rakip takım ceza sahasında sıkıntı yaratıyor.

Kesinlikle devre arasında dönmeli. Andone gitmek istiyorsa defolsun gitsin, hiç bir işe yaramayan boş beleş herifin teki Flumut Anbulut.
terımı kurtarmak ıcın hangı topcuya bok atacagınızı sasırmıssınız

Şunuda savunup isteyen var ya ne diyim ki.

Herifin ne halt olduğu 1.5 ayda anlaşıldı. Egoist,bencil,takım arkadaşlarıyla kavga eden huzursuz bi ruh hastası

Gelmeden de anlasiliyordu. Kasimpasada arkadaslarina verse gol olacak kac pozisyonu kendi kullanip kacirmisti.

VAR varken rakibine tükürüp cezali durumuna dusmustu. 4 mac ceza aldi. Ben de burda " Bu hareketi bile herifin ne kadar beyin fikarasi oldugunun ispati almayinn" dedigimde bana "Daha topa dokunmadan gömmeyin" diyenlerle doluydu buralar.

Iste mesele bu. Topa dokunmadan anlarsan k.cina 25 milyon euro kacmiyor. Topa dokunduktan sonra iste anca boyle magazinsel yazismalar oluyor. K.cimiza kacmis 25 milyon euro simdi boş boş konuşalım cikar geri belki!!

Gelmeden de anlasiliyordu. Kasimpasada arkadaslarina verse gol olacak kac pozisyonu kendi kullanip kacirmisti.

VAR varken rakibine tükürüp cezali durumuna dusmustu. 4 mac ceza aldi. Ben de burda " Bu hareketi bile herifin ne kadar beyin fikarasi oldugunun ispati almayinn" dedigimde bana "Daha topa dokunmadan gömmeyin" diyenlerle doluydu buralar.

Iste mesele bu. Topa dokunmadan anlarsan k.cina 25 milyon euro kacmiyor. Topa dokunduktan sonra iste anca boyle magazinsel yazismalar oluyor. K.cimiza kacmis 25 milyon euro simdi boş boş konuşalım cikar geri belki!!

Bu herif daha ilk maçta Trabzon maçıydı VAR'a rağmen kenardan gelen ortaya elle vurdu sarı gördü. Ne kadar gerizekalı olduğu anlatılsa roman olur

Her sezon kafayı takacak bir iki oyuncu tespit edip kendi futbolcularımıza küfür kıyamet hakaret ediyoruz.
Bu çok gerzekçe. Adam sosyal medyadan saçma şeyler atıyormuş atsın KİME ne zararı var? GOLLERİNİ atıyorsa sorun ne!

Su Bruge sirf keyife aldi adami ihtiyaclari yoktu bizde gittik bunlara verdik Adamin degerini dusurduler keske Anderlech verseydik oyle yada boyke 4 gol atmis adami kadro disi biraktilar.

EKIJUA7WsAA9nVb
EKIJUBAXUAAtSs8

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt