#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 341 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Futbolda yeni kurallar gelmesi lazım. Gayri ahlaki tavırlar sergileyen, kulüp imajını düşüren, aptal saptal hareketler içinde olan futbolcular ile sözleşme feshi hakkı olması gerek. Hatta bu zarar futbolcudan talep edilmeli. Çocuk oyuncağımı lan bu milyon eurolar sayacağım ben sana gelip ağzına edeceksin her şeyin. Soytarı soytarı davranışlar yapacaksın.

Asgari ücret ile çalışan sakız çiğnerse iş yeri düzenini bozmaktan kovulabiliyor tazminatsız. Böyle habeş maymunları hiç bir bok yapmadan trilyonları yattığı yerden götürüyorlar. Kulüplerin eli kolu bağllı.

Futbolda yeni kurallar gelmesi lazım. Gayri ahlaki tavırlar sergileyen, kulüp imajını düşüren, aptal saptal hareketler içinde olan futbolcular ile sözleşme feshi hakkı olması gerek. Hatta bu zarar futbolcudan talep edilmeli. Çocuk oyuncağımı lan bu milyon eurolar sayacağım ben sana gelip ağzına edeceksin her şeyin. Soytarı soytarı davranışlar yapacaksın.

Asgari ücret ile çalışan sakız çiğnerse iş yeri düzenini bozmaktan kovulabiliyor tazminatsız. Böyle habeş maymunları hiç bir bok yapmadan trilyonları yattığı yerden götürüyorlar. Kulüplerin eli kolu bağllı.

Katiliyorum.

Fifa ve Uefa ne olursa olsun hep futbolcularin yaninda oluyor, kulüplere hic yardimci olmuyorlar bu konuda. Futbolcu kontrat imzaladi mi tamamdir yirtti, ne yaparsa yapsin aliyor o parayi catir catir.

Peki ya senin para verdigin eleman senin istediklerini yerine getirmiyorsa is ahlaki yoksa ve is performansi düsükse verdigin paranin karsiligini alamiyorsan kulüp olarak ne yapabilirsin. Ancak ya oyuncuyu satarsin ya da kadro disi birakirsin. Geriye kalan maddi zarar.

Bu konuda cok futbolcuya odakli bir bakis acisi var. Hep magdur olanlar topcular oluyor.

Krampon sports burayi takip edip habermi yapiyor? Öyleyse bir iki Diagneyi gazlayan mesajlar atsin herkez. Belki araplarin gözünde degeri yükselir ve türkiyenin 2018/19 GOL KRALINI yazin satin alirlar.

Bu da haberin asıl kaynağı;

€3,3 milyon almışız Brugge’den habere göre, fena sayılmaz...

Bu niye her gece canlı yayın açıyor sabaha kadar hem de
Saatler farklı olabilir diyeceğim ama her gün de açmazsın abi ya

EXg3cWVXsAIpBqW

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt