#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 403 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geçen haftada burda savunmuştum istekli olduğunu faydalı oynadığını söylemiştim tepki almıştım futbolcu değil filan demişlerdi bu haftaya kısmetmiş golleri zaten goller gelince dahada özgüvenli oynamaya başladı çok iyi oldu cam adam falcaonun olduğu takımda 40 maçlık maratonda ona çok ihtiyacımız vardı
futbolcu oldugunu kanıtladıgını düşünmüyorum

Mac eksigini tamamlayinca belki topculuga benzer bir performans ortaya koyar, dunku performansi 3. Gol haric fecaat idi. Kafa toplarina bile cikamiyor o fizigiyle, hic hazir olmadigi asikar.

Bu yil biraz cilalasak da satsak sene sonu araplara. Katara bi 10 a satsak super olur. Bu daha da bu ligden yabanci santrafor sevdasina dusmesek.

Bazilari 10 a kim alir diyecektir ama bu is pazarlama isi. Bunu abdurrahim tabii ki yapamaz ama iyi profesyonele iyi para verip yaptirabilirsin.

Su Forumda yillardir bi olay var bi futbolcuya taktiklari zaman agziyla kus tutsa yaranamaz o futbolcu Eskiden Burak 4 mac ust uste gol atar mac kazandirirdi 5.mac gol atamayinca bu futbolcu degil denirdi.Senelerdir Aynisi Belhandaya yapiliyor iyide olsa kotude olsa sovuluyor.Şimdide forumumuzun Yeni Gozdeleri Diagne ve Ogulcan bu ikiside ne ysparsa yapsin surekli elestirilecek.Iyi Veya kotu oynnamistir anlarim ama 3 gol attigi macta bi rahat birakin adami yaw .Rize gibi deplasmanda rahat galibiyet aldiysan Diagne sayesindedir.Gol kacar kardesim kimse robot degil 5 atacagi yerdr 3 atmis ama atmis bi salin su adami

Su Forumda yillardir bi olay var bi futbolcuya taktiklari zaman agziyla kus tutsa yaranamaz o futbolcu Eskiden Burak 4 mac ust uste gol atar mac kazandirirdi 5.mac gol atamayinca bu futbolcu degil denirdi.Senelerdir Aynisi Belhandaya yapiliyor iyide olsa kotude olsa sovuluyor.Şimdide forumumuzun Yeni Gozdeleri Diagne ve Ogulcan bu ikiside ne ysparsa yapsin surekli elestirilecek.Iyi Veya kotu oynnamistir anlarim ama 3 gol attigi macta bi rahat birakin adami yaw .Rize gibi deplasmanda rahat galibiyet aldiysan Diagne sayesindedir.Gol kacar kardesim kimse robot degil 5 atacagi yerdr 3 atmis ama atmis bi salin su adami
boş mitlerle, saçma alışkanlıkları genelleyerek bişeyleri marjinallleştirme 10 yıl önce iyidi renktaş.

biatçılıgı bırakın bok gibi oynadıgında gayet bok gibi denicek. burakta oyuna bok gibi hizmet ediyordu diagne de herhangi bir şeye hizmet etmio gayette laf atılır boşlamayın

boş mitlerle, saçma alışkanlıkları genelleyerek bişeyleri marjinallleştirme 10 yıl önce iyidi renktaş.

biatçılıgı bırakın bok gibi oynadıgında gayet bok gibi denicek. burakta oyuna bok gibi hizmet ediyordu diagne de herhangi bir şeye hizmet etmio gayette laf atılır boşlamayın
Bok gibi oynadiginda bok gibi demen nornalde bok gibi oynamadiginda bile bok gibi deniyor iste olay bu bi kere bi oyuncaya bok attik mi o boktan cikamiyoz bi turlu .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt