#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şuan diagneye sallayan tayfanın östersunds maçında gomise sallayan tayfanın aynı olması.

ne yorumlar var ya ahahah.

Bunu Gomis icin de demistim Diagne icin de diyecem.
İsleyen Kanatlarda Diagne de gol manyagi yapar bize. Hatta Diagne, Gomise gore Oyun icinde daha aktif.
Bizim ozurluler Orta acmiyor. Duran toplarda da Belhanda salagi sagolsun habire on direge vuruyor kornerleri

Akbaba gelirse vagner ile yakaladığı uyumu yakalayabilir Diagne ile
Kostasa da aynısı oldu, takım forvete pas atmıyor derinlemesine,
Kanatlar beslemiyor
Henry ve feg kendi atma derdinde sürekli.
Kesinlikle bencil oyuncular ile iş yapamaz bu takım, ben hocanın yerinde olsam kadroya mutlaka yunusu ve akbabayı monte ederdim..
Edit : iç sahada Selçuk 11 bile başlayabilir gerçekten... Fernando dan kötü olamaz en azından pas atar savunma arkasına

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Potansiyeli yüksek fakat bu da mal ne yazık ki.. Fatih hocayı çok severim ama manyak mıknatısı mübarek.. nerede bir dengesiz varsa hocayı bulur.. belki de hoca onları buluyordur : )

Bu adami elestirine kadar orta sahayi elestirelim ey futbol professorleri.

Adam durmasi gereken yerde duruyor ama top bir turlu gelmiyor bunlarada bir goz atin ey futbol bilginleri.

Lyundama ya geliyor ama o top nedense rakip ceza sahasında ?

Birakin bu isleri adamin ne oldugu belli.

Tukurdu 4 mac aldi.

Eliyle var varken gol atmaya calisti, 2. Sariyi yemek icin herseyi yapti, trabzona kaleci ile karsi karsiya kacirdi, dun de kayboldu.

Aklımız varsa bu sene gol krali olunca guzel paketleyip araplara kitleyelim 3 e 5 e bakmadan bu 15 milyonluk kazığı , yoksa durum cok fena. Satip yazin scout transferine yonelmek lazim.

Orta saha böyle olduğu sürece biz ne forvetler harcayacağız! Gomis bile bazı maçlarda göze çok batıyordu. Diagne'nin doğru düzgün şutunu bile görmedik. Şu adama sallayana kadar Onyekuru'nun bencilliklerini konuşun.

Tukurdu 4 mac aldi.

Eliyle var varken gol atmaya calisti, 2. Sariyi yemek icin herseyi yapti, trabzona kaleci ile karsi karsiya kacirdi, dun de kayboldu.

Aklımız varsa bu sene gol krali olunca guzel paketleyip araplara kitleyelim 3 e 5 e bakmadan bu 15 milyonluk kazığı , yoksa durum cok fena. Satip yazin scout transferine yonelmek lazim.

Sana tavsiyem maclari izlerken Onyekuru denen bencil futbol akli kit sahisi bir dikkatlice izle sonra dusun dunyanin en iyi pivot santraforunu koyarsam is yapar mi diye?

Mitroglu'nu aynı nedenle itin götüne sokup, Cagne çöpünü savunmanın iki yüzlülük olduğunu biliyorsunuzdur heralde renkdaşlarım.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tukurdu 4 mac aldi.

Cok çabuk elestiriyor ya da goklere cikariyouz ulke olarak sorunumuz bu,Slimani ilk maclarinda nasil övülüyordu,Carole,Baris,Mustafa Sarp arika adamlardi,Linnesi gomuyordu herkes,Atiba geldiginde cop denilmişti adam 37 yasinda Fernando dan faydali, Tarik i overken,diyecegim o ki sabır,

Sana tavsiyem maclari izlerken Onyekuru denen bencil futbol akli kit sahisi bir dikkatlice izle sonra dusun dunyanin en iyi pivot santraforunu koyarsam is yapar mi diye?

Onyekurunun eksiklikleri var. Ama cocuk 21 yasinda ve dunku preste bizi karsi sahaya tasiyan tek oyuncuydu 4.5 milyonluk feghouli kaybolurken.

Benim asil sana tavsiyem hangi 15 milyonluk oyuncu VAR varken elle gol atmaya calisir, tukurur sen onu bir dusun.

Onyekurunun eksiklikleri var. Ama cocuk 21 yasinda ve dunku preste bizi karsi sahaya tasiyan tek oyuncuydu 4.5 milyonluk feghouli kaybolurken.

Benim asil sana tavsiyem hangi 15 milyonluk oyuncu var varken elle gol atmaya calisir, tukurur sen onu bir dusun.

Konuyu suan disipline getirdin kardes sen karistiriyorsun birbirine. Neyse sen oyle dusunuyorsun senin icin oyledir,

Açıkçası kendisini Kasımpaşa'dayken beğenmiyordum şimdide beğenmiyorum

Yani kısaca bu adamdan umudum yok

Temennim ben yanılırım ve iyi bir performans gösterir

Şayet en kötüsü olursa da umarım aldığımız fiyata satabiliriz

gomis’in ilk maçlar eleştirilmesi gibi değil bu adamın olayı çok farklı.
sahadaki duruşu, koşuşu, top kontrolü, ne bileyim o çaprazdan yaptığı şut tercihi, elle oynaması vs hatta faul yapıldıktan sonraki yere düşüşü dahi,
adam amatör topçu gibi lan pendikspor topçusu gibi.
inş sizin dediğiniz gibidir de takım onu besleyemediğinden dolayı böyle gözüküyordur (hic sanmıyorum)

Şimdiden kazık demeye gerek yok.
Gomis de ilk geldiği zamanlar böyleydi.

Süper lig de eski moduna dönmesi icin bir gol serisi yakalaması lazım. Penaltıdan attı gecen hafta,bunu her hafta devam ettirmesi lazım.
Ayrıca kanatların iyi işlemesi lazım onyekuru ve feghouli'nin bencil olmaması lazım.

birazcik isine saygi kendine acimiyorsan kulübe aci, ne bu disiplinsizlik hergün protez denemeler, bu nasil sacmaliktir, oldu olacak haftayada bob marley veya git gullit ol, hayret bisey

tek haneli IQ'ye sahip topcu, tam ft'nin calisma kulturune uygun.
gomis'i satip 7 ay takimi forvetsiz oynattiktan sonra tarihin en buyuk bonservisini buna gomen yonetimin de yatacak yeri yok

Artık kasımpaşada oynamadığın ve önceleri ne kadar gol attığının önemli olmadığının farkına varması lazım. İlk yarıda ceza sahasının çaprazından uzaya yolladığı top bunun en büyük kanıtı.
Kişisel görüşüm bu transfer yapılmamalı idi. Diagneyi Burak'a aşırı benzetiyorum. Muhtemelen bizde de bu defosundan kurtulduğunda goller atacaktır ama asla oyun stilinden memnun olmayacağız.

Gomis Garry yüzünden baya yardim alıyordu. Bizde öyle kanat oyuncu yok. Biri kıçını kaldıramıyor diğeri yeterince yardım etmiyor. Tek umudu bekler.

2 milyon euroluk bonservis değeri olan oyunudur zaten bizden başka kimsede bu paranın üstünü vermemişdir dolayısı ile bu herife 10 küsür milyon euro bonservis bedeli veren kimse futbol cahilidir ve Galatasarayı batırmak istemekdedir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt