#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 428 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Saçını yaptırmasından cins bir şey yapacağı belliydi. Gerçi tam kırmızı olduğunu da düşünmüyorum o pozisyonun. Bjkli topa dokunduktan sonra geliyor.

Adam topa vurduktan sonra Beşiktaşlı kafayı sokuyor, kırmızı kartla uzaktan yakından alakası yok. Adam kaldırdığı ayağı götüne mi soksun.

Sağda yan hakeme yakın yerde rakibi ekarte etti, bomboş gidecekti faul uydurdular. Bjknin hemen her maçında böyle oluyor savunmalar geçilirken uyduruk fauller çalınıyor. Diagne maç içinde istekli, mücadeleciydi.

Gördüğü kartı fbjkliler görmezdi. Cüneyt denen şaibeli geçmişte Belhanda kaleciden temas alıp kendisini bırakmış ama şiddetli itiraz etmemişken oyundan atmıştı. Bjkliler kendi kendine takılıp şiddetle itiraz ediyor, uyarmayı bırakın devamlı izaha çalışıyor cücü.

Tamam iyi oynamıyoruz ama rakipler kadar kötüyüz, onların kollayanı var.

şut, pas, top kontrolü her anlamda ben futbolcu değilim diye bağırıyor. tek özelliği 1,90 boyunda olmak olan bu adam fiziğini bile kullanamıyor doğru düzgün.

ben galatasaray'ın parasını çöpe atamam milyonları saçamam diyen m. cengiz bu adama 13 milyon verirken neredeysi acaba ?

Ya öyle ya da böyle güncel sezonda 19 resmi maçta 11 gol atmış adam bu. Bir şekilde pazarlayip, nasıl satamıyoruz bunu aklim almıyor.
Ya bu adamın görevi gol atmak değil mi, 19 maç 11 gol iyi stats değil mi, borsada stop loss diye bir kavram vardır, zararın neresinden dönülürse kardır demek bir nevi, 5 milyon Euro'ya falan kemiksiz satılır bu adam nasıl basarilamiyor tez konusu vallahi.

Senin yöneticin mal gibi çıkıp”Cagne’i satatacağuz” derse ne pazarlayabilirsin ne satabilirsin.Geçen sene club brugge’a kiraladığımız anda bu yatırım bizim için öldü maalesef kadro dışı kalınca da selasını okuduk şimdi bi yerlerimize giren 13 milyonu nası çıkartacağımızın peşindeyiz ama giren girdi bi kere daha dönüşü yok.

Takım için çok büyük bir kambur. O cüsse ile daha bir tane kafa topu aldığına şahit olmadım. O halde o fiziğin çok bir anlamı yok. Hani fiziğinden dolayı ağırsındır lakin top saklarsın kafa topu alırsın anlarım da bunları da yapamıyorsun. Eh ne çok yetenekli bir adamsın ne de üstün bir golcü özelliğin var. Peki sen tam olarak ne işe yarıyorsun birader? Bir de üstüne kırmızı görüyorsun.

Bana göre kırmızı net kırmızı. Ha bu pozisyona gelene kadar ne kırmızılar verilmedi o ayrı konu lakin böyle dengesiz bir hareket olamaz. Ayağını kafa ile oynama mesafesine tehlikeli bir şekilde kaldırıyorsun, rakip oyuncu da korkmayıp tekmeye kafasını sokuyor ve kırmızı görüyorsun. Bana göre net doğru karar. Diagne zeka yoksunu bir herif asıl sıkıntı o. Forvette zeka yoksunu Diagne ile sakat Falcao'ya kaldık. Bu sene bizden cacık olmaz.

Yalnız ilginç biçimde bugün ilk defa maçın içindeydi. Katkı da veriyordu oyuna. Ama işte kafa basmadığından bir şekilde zarar verebiliyor, bu sefer de gitti kırmızı gördü.
Bence atıldığı ana kadar fena değildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt