#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 493 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
son direkten dönen top neydi öyle ama yav. kalecinin surata falan gelse sökerdi yerinden kafayı
arslanım benim.
yinede güzel bi meblağ karşılığında yolları ayırmanın vakti geldi artık camiamızı avrupanın büyük liglerinde temsil etmelisin

umarim gonderme gibi bir gaflete dusulmez.

genel mac performansina donersek,
asagidaki yorumu gssozlukte gordum. nacizane olarak dogru noktalara deginmis renkdasimiz, demek istediklerimi hemen hemen kisa ve oz yazmis , begenip buradan paylasmayi uygun gordum;

< ; >

bir santrafor ne yapması gerekirse hepsini yaptı. mücadele etti, duvar oldu, hava topu kazanıp servis etti, oynadi ve oynatti. tek eksigi goldu, onu da 3 net pozisyona girip olusturamadi ancak canı sag olsun. resmen tükenmeyen enerjisiyle mostafa'yi oyuna aldırmadı

ulan önceden bu herife o kadar sövdüm ki bugün maçını izlerken gözlerim doldu.

ne olursa olsun mohamed oynamalı diyordum ama şu performansıyla diagneyi kesmek kul hakkına girer.

ingiltereye gidip geldi aygıra döndü herif. bugün oynadığı futbolla trde hiçbir santrafor kesemez kara boğayı. fakat jagne bu, fazla güven olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt