#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Her gün burda forvet forvet diye ağlayanlara bela olarak geldi bu adam.Bi lanet saldılar üstümüze çekeceğimiz var artık
Yok hacım bu adamda başka bişey var Kasımpaşa'nın maçlarının 4-5 tanesini izledim ilk yarı çok atletik ve hareketliydi o maçlarda.Sakatlığı mı var başka bir derdimi var bilmiyorum ama bir sıkıntısı var.

Hocam Allah rızası için şu adamı ceza sahası içine sabitle. Tamam bir forvetin gezgin olması iyidir de biz adamı forvet oynatmıyoruz ki haydi hepsini geçtim Diagne 'nin bu görevi yapabileceğini nasıl düşündün be hocam ...

Bırak o işi geri kalan 10 adam yapsın şu adamı ceza sahası içine sabitle stoperler ile boğuşsun hava topu gelirse vursun gol vuruşu yapacak pozisyon alsın vs.

Ama bu görev ile Akhisar maçında bile başarılı olamaz bu adam. Mandzukic değil Diagne bizim forvetimiz birisi Fatih Terim 'e hatırlatsın ona göre oynatalım takımı ...

Galatasaray'ın forveti ya ayağında top tutacak yada pres yapacak.. Bu iki özellikten birine sahip oyuncu 28 gol atmasın 18 gol atsada olur çünkü bu tip oyuncular sayesinde ilerde top tutup topu ileriye kolay taşırdık eskiden.. Malesef bunda hiçbiri yok ama şu yönden mağdur olduğunu kabul edelim ki arkasındaki orta saha topluluğunun tamamı rezalet.. ( Forum kuralları gereği rezalet diyebiliyorum )
Belhanda rezalet , Onyekuru kanat oyuncusu değil , Feghouli 1 orta açıp asist yapmaktan aciz.. Ön ortasahalarımız yerlerde.. Bu adamın mağdur olacağı yönleri bu açıkcası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt