#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 76 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen yeni transfer olmuşsun biraz hırs olur insan da taraftarına hocana kendini kanıtlamak istersin ama zerresi yok bunda eleştirenler haklı savunulacak bir yanı yok bundan sonra derbiler haric atacagı goller kendisini kurtarmayacak zaten derbiler dışında anadolu klüplerine atacağı gollerin de pek bi manası da yok

Bu herif gol atamadıkça inanılmaz strese giriyor maçı boşluyor..Bir kıramadı şanssızlığını ilk çıktığı trabzon maçında çok daha iyiydi sanki gitgide formu düşüyor.. Hala ilk lafımın arkasındayım gol atmaya başladıkça patlama yapacak gibi geliyor.. Adamda birşeyler olduğu çok belli ama kafa olarak iyi durumda değil .. Şu herif 4-5 milyona alınsaydı eleştiriler yarı yarıya azalırdı biraz da maliyetinin altında eziliyor..

Drogba bile maç içinde yalandan 2-3 depar atardı, adamın kafası çalışıyor taraftara yaranmak için de olsa bir görünürdü şöyle preste. Ki o adamın adı Drogba, yaşı da 35ti. Bu arkadaşa ne oluyor anlamadım.

Şunu da söylemek lazım tehlikeli bölgeye gönderdiğimiz tek topu gol yaptı-yaptırdı.

Bu herif gol atamadıkça inanılmaz strese giriyor maçı boşluyor..Bir kıramadı şanssızlığını ilk çıktığı trabzon maçında çok daha iyiydi sanki gitgide formu düşüyor.. Hala ilk lafımın arkasındayım gol atmaya başladıkça patlama yapacak gibi geliyor.. Adamda birşeyler olduğu çok belli ama kafa olarak iyi durumda değil .. Şu herif 4-5 milyona alınsaydı eleştiriler yarı yarıya azalırdı biraz da maliyetinin altında eziliyor..

Evet en dikkat çekilmesi gereken nokta bu, aşırı stresli bir herif bir yerden sonra gözü kenardaydı oyundan çıkacak olmaktan korktu.

Kafası rahatlamadığı sürece bu mallıklara devam eder.

bu kadar mali sikintinin icinde 80 milyon TL'yi goturup kasimpasa'ya hediye ettik resmen bu futbolcu oldugu supheli varlik icin

kontraatak topcusu bu, ancak kale sahasinda bos kaleye top yuvarlar dedigimde beni futbol cahili ilan eden super zekalar vardi, onlar ile ayni IQ'de bir adam iste.

Mario Jardel, Portekiz liginde atıyordu 30-40 tane gol.. Mesela Bayern Münich'in ve Milan'ın belalısıydı.. 6 pas içinde buldu mu affetmezdi..Uzaktan tek vuruşlarla da gol atardı ama duran oyunda top ayağına hiç yakışmazdı.. Mesela top süremezdi, koşamazdı, koşmazdı da, çalım atamazdı bu yüzden hiç bir dünya devinin ilgisini çekmedi.. Şimdi Diagne, Jardel kadar bitirici olamasa da benzer özelliklere sahip bir futbolcu.. Bir kere orta sahaya , kanatlara gidip top almaya kalkışması falan olacak iş değil.. Top süremez, top saklayamaz, koşamaz, doğru düzgün pas bile atamaz..Ben alınması taraftarı değildim, 3-5 maçla da adamı gömmeye falan da kalkmıyorum. Lig için alınmış bir oyuncu olduğu zaten belli. Beceriksiz yönetimin yapamadığı transferlerden ötürü, hocanın mecburiyetten kabul ettiği bir transfer.. Zamanının Jardel'ini bile beğenmeyen biri olarak ;
6 pasta top ayağına , kafasına gelecek de gol atacak tarzı forvetlerin günümüz futbolunda artık işi yok..

aslında bizim sıkıntımız atağa çıkamıyor olmamız. doğru düzgün ne kontraya çıkabiliyoruz, ne de organize atak yapabiliyoruz. devamlı top çeviriyoruz. düşük seviye rakiplere karşı bir şekilde böyle gol atabiliyoruz ama benfica örneğinde olduğu gibi dişli bir rakip olunca kısır döngüye giriyor oyun.
top belki yüzde 60 bizde oluyor, belki 450-500 pas yapıyoruz ama bunun büyük çoğunluğu marcao-luyindama-muslera arasında oluyor. hal böyle olunca takım pozisyon üretemiyor, bu adam da pozisyon bulamıyor. eleştiriler bir yere kadar haksız ama diagne de bir vurdumduymazlık, koyvermişlik var. sanki kendini star sanıyor. saha içinde bir taraflarını yaya yaya geziniyor. yeni gelmişsin takıma insan biraz taraftarın gözüne girmeye çalışır. yalandan da olsa hevesli görünür, ama malesef bu arkadaşta bu yok. ilerleyen günlerde ne olacak hep beraber göreceğiz bakalım

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

aslında bizim sıkıntımız atağa çıkamıyor olmamız. doğru düzgün ne kontraya çıkabiliyoruz, ne de organize atak yapabiliyoruz. devamlı top çeviriyoruz. düşük seviye rakiplere karşı bir şekilde böyle gol atabiliyoruz ama benfica örneğinde olduğu gibi dişli bir rakip olunca kısır döngüye giriyor oyun.
top belki yüzde 60 bizde oluyor, belki 450-500 pas yapıyoruz ama bunun büyük çoğunluğu marcao-luyindama-muslera arasında oluyor. hal böyle olunca takım pozisyon üretemiyor, bu adam da pozisyon bulamıyor. eleştiriler bir yere kadar haksız ama diagne de bir vurdumduymazlık, koyvermişlik var. sanki kendini star sanıyor. saha içinde bir taraflarını yaya yaya geziniyor. yeni gelmişsin takıma insan biraz taraftarın gözüne girmeye çalışır. yalandan da olsa hevesli görünür, ama malesef bu arkadaşta bu yok. ilerleyen günlerde ne olacak hep beraber göreceğiz bakalım

XT1650 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
evet emenike sendromuna yakalandı im a legend star

evet emenike sendromuna yakalandı im a legend star
emenike bambaşka bir olaydı.

karşı karışıya gol kaçırma rekoru kırdı.diagne pozisyona giremiyor çünkü oyunun içerisinde değil , sadece diagne'ye kızmak olmaz.O da biraz oyuna girecek , diğer topçular da kafasını kaldırıp diagne'yi arayacak pas atacak , orta yapacak.

emenike bambaşka bir olaydı.

karşı karışıya gol kaçırma rekoru kırdı.diagne pozisyona giremiyor çünkü oyunun içerisinde değil , sadece diagne'ye kızmak olmaz.O da biraz oyuna girecek , diğer topçular da kafasını kaldırıp diagne'yi arayacak pas atacak , orta yapacak.
Benzerlikleri performansları değil..Ben yıldızım ben en klas forvetim havasında olması ve rakipleri takımı küçük görmesi koşmaya tenezül etmemesi..Bunun sonunda karşı karşıya kaçırmalar da geliyo çünkü ciddiyetsiz oyunda seri olamıyosun yavaş ve vurdumduymaz davranıyosun..bu sendromu atlatırda sıfırdan başlarsa zaten çalışır koşar mücadele eder tekmeye kafasını sokup bulduğunu kaleye zımbalar yok devam ederse ciddyetsiz gevşek hallerle ben koskoca starım hücum pres yapamam kim koşacak adam gibi pas verin bana siz kötüsünüz diye etrafı azarlarsa olmaz o iş

Benzerlikleri performansları değil..Ben yıldızım ben en klas forvetim havasında olması ve rakipleri takımı küçük görmesi koşmaya tenezül etmemesi..Bunun sonunda karşı karşıya kaçırmalar da geliyo çünkü ciddiyetsiz oyunda seri olamıyosun yavaş ve vurdumduymaz davranıyosun..bu sendromu atlatırda sıfırdan başlarsa zaten çalışır koşar mücadele eder tekmeye kafasını sokup bulduğunu kaleye zımbalar yok devam ederse ciddyetsiz gevşek hallerle ben koskoca starım hücum pres yapamam kim koşacak adam gibi pas verin bana siz kötüsünüz diye etrafı azarlarsa olmaz o iş
yedek soyundurulur birkaç maç aklı başına gelir ama destek olmamız lazım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt