#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 81 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu sosyal medya taraftarından utandım.

Ne zannediyorlar bunlar Galatasaray'ı real madrid filan değiliz he biz. Sen go home yazınca o adam gitmeyecek milyon euroluk anlaşmalar yapılıyo. Hem adamın moralini boz daha ilk maclarında hemde 2 mac gol atsın kral olsun.Kulübe nasıl bir ihanet icinde olduklarının kendileride farkında değil. Zaten çoğu ergen tayfa. Yeminle tiksindim bu adamlardan. Galatasaray'ı tutmayıp fenerli filan olsalardı keşke. Biz azınlık olsaydık ama aklı başında olsaydık.
sinan'a yapılmasını bir nebze anlayabiliyorum ama adam yeni transfer olmuş...

Kadro disi kalmasi lazim Mitroglouda is yapmiyacagina gore. Sinan ile yolumuza devam.

Sinan gumus degil Altindir dedigimizde herkes bize hakaret etmisti.

Ne oldu? Sinan Gumus’e yeterli destegi verseydik yonetimide bu transfere mecbur etmeseydiniz Sonrada aglamayin. Sanki para cebinizden cikmis gibi biktik 10 milyon laflarindan takimlarin muhasebesini taraftarlar tutuyor.

Son düzenleme:
Şu sosyal medya taraftarından utandım.

Ne zannediyorlar bunlar Galatasaray'ı real madrid filan değiliz he biz. Sen go home yazınca o adam gitmeyecek milyon euroluk anlaşmalar yapılıyo. Hem adamın moralini boz daha ilk maclarında hemde 2 mac gol atsın kral olsun.Kulübe nasıl bir ihanet icinde olduklarının kendileride farkında değil. Zaten çoğu ergen tayfa. Yeminle tiksindim bu adamlardan. Galatasaray'ı tutmayıp fenerli filan olsalardı keşke. Biz azınlık olsaydık ama aklı başında olsaydık.

Maalesef kimsenin farkinda olmadigi ciddi bir problemle karsi karsiyayiz

Nasil ki pek cok mal insanin Fenerli olmasi tesaduf degilse yakin gelecekte boyle mal Cimbomlular tureyecek iyice

Cunku o mallarin Fenerli olmasinin sebebi nasil Fener'in Turkiye'nin en basarili takimi olmasiysa bu mal Cimbomlularin bizim takimi tutma sebebi de glory hunting

Sosyal medya dedigimiz olgu bu malligi amplify ediyor, Galatasaray'i Galatasaray yapan seyin kupalardan cok ilkeler oldugunu bilecek adamlarin yitirilmesi kulubumuzun sonunu hazirlayacak gibi. Fatih Terim gibi tartisilmayacak isimler bu sacma guruhu yonetebiliyor ama sonrasinda bunu becerebilecek birinin sivrilmesi zor gorunuyor

sosyal medyadan adamı rahatsız etmek herhalde gerzekliğin tecellisi olsa gerek, ben bu adam alınmadan yazık paralara dedim şimdide çöp diyorum ama nedir bu rezil tepkiler anlamak mümkün değil, bence bu herifin alınmasını çok isteyipde en çok sevinenler şimdi ham hayallerinde tufaya geldiklerini düşünüp ahmakce işler yapma derdindeler... bu saatten sonra herşey boş,bu herifden kazığı yedik,sorumlular hesap vermeli...

Kadro disi kalmasi lazim Mitroglouda is yapmiyacagina gore. Sinan ile yolumuza devam.

Sinan gumus degil Altindir dedigimizde herkes bize hakaret etmisti.

Ne oldu? Sinan Gumus’e yeterli destegi verseydik yonetimide bu transfere mecbur etmeseydiniz Sonrada aglamayin. Sanki para cebinizden cikmis gibi biktik 10 milyon laflarindan takimlarin muhasebesini taraftarlar tutuyor.
Sinan da altın felan değil abi .

Maalesef kimsenin farkinda olmadigi ciddi bir problemle karsi karsiyayiz

Nasil ki pek cok mal insanin Fenerli olmasi tesaduf degilse yakin gelecekte boyle mal Cimbomlular tureyecek iyice

Cunku o mallarin Fenerli olmasinin sebebi nasil Fener'in Turkiye'nin en basarili takimi olmasiysa bu mal Cimbomlularin bizim takimi tutma sebebi de glory hunting

Sosyal medya dedigimiz olgu bu malligi amplify ediyor, Galatasaray'i Galatasaray yapan seyin kupalardan cok ilkeler oldugunu bilecek adamlarin yitirilmesi kulubumuzun sonunu hazirlayacak gibi. Fatih Terim gibi tartisilmayacak isimler bu sacma guruhu yonetebiliyor ama sonrasinda bunu becerebilecek birinin sivrilmesi zor gorunuyor
İleride oyuncularla hatta gelecek teknik ekiplerle bu konuda konuşulması lazım bence. Nasıl bir taraftar yapısı olduğu özellikle ergen tayfada, çoğunun futbol bilgisinin kıt olduğunu ciddiye alınmaması gerektiği falan anlatılmalı. İyice boku çıkacak çünkü dediğin gibi.

Başka çözüm gelmiyor aklıma valla..

İleride oyuncularla hatta gelecek teknik ekiplerle bu konuda konuşulması lazım bence. Nasıl bir taraftar yapısı olduğu özellikle ergen tayfada, çoğunun futbol bilgisinin kıt olduğunu ciddiye alınmaması gerektiği falan anlatılmalı. İyice boku çıkacak çünkü dediğin gibi.

Başka çözüm gelmiyor aklıma valla..

Futbolcular da giderek ergenlesiyor ki. Sosyal medya sadece taraftari degil onlari da cok etkiledi. Futbolcularin kampta ellerinden telefon dusmuyor. Kendileri hakkinda, rakipleri hakkinda, takimlari hakkinda denilenleri okuyorlar surekli olarak. Profesyonellesme yasi da genclesti. Bu yuzden hem cabuk simarip hem cabuk moral bozuyorlar.

Adam yonetiminin hic olmadigi kadar onemli oldugu bir caga giriyoruz futbolda. Bence taraftarimiz bize cok buyuk husranlar yasatacak yakinda, keza taraftarin yonettigi bir kulup olma yolunda ileriliyoruz, cogu da olcusuz internetteki taraftarimizin.

uA sucuk, bilet ve arabesk beste pesinde kosacagina sosyal medya orgutlenmesi pesinde kossa bunlari yasamayiz ama mumkun degil oyle bir sey olmasi.

Futbolcular da giderek ergenlesiyor ki. Sosyal medya sadece taraftari degil onlari da cok etkiledi. Futbolcularin kampta ellerinden telefon dusmuyor. Kendileri hakkinda, rakipleri hakkinda, takimlari hakkinda denilenleri okuyorlar surekli olarak. Profesyonellesme yasi da genclesti. Bu yuzden hem cabuk simarip hem cabuk moral bozuyorlar.

Adam yonetiminin hic olmadigi kadar onemli oldugu bir caga giriyoruz futbolda. Bence taraftarimiz bize cok buyuk husranlar yasatacak yakinda, keza taraftarin yonettigi bir kulup olma yolunda ileriliyoruz, cogu da olcusuz internetteki taraftarimizin.

uA sucuk, bilet ve arabesk beste pesinde kosacagina sosyal medya orgutlenmesi pesinde kossa bunlari yasamayiz ama mumkun degil oyle bir sey olmasi.
O yüzden diyorum zaten konuşulmalı diye. Yoksa üst düzey profesyonel futbol oynayan heriflerin sosyal medyadaki 5-10 ergenden etkilenmemesi gerekiyor normal şartlarda. Bakalım doğru yönetim ile başarı geldiği sürece taraftarın olumsuz etkisi de fazla olmaz ama kısa süre başarısızlık gelsin dediğin gibi sıkıntılar olacak gibi..

Oyuncuların sosyal medya hesaplarına gidip onlara hakaret edenlerin IQ seviyelerinin ayakkabı numaralarından daha düşük olduğunu düşünüyorum. İyi ki 96-2003 arası sosyal medya yokmus. O devirdeki efsanelerimiz bu yeni canavar kitleye maruz kalmadi. Hakan şükür gol orucuna girer bilmemkaç maç gol atamazdi. Demek şimdi olsa adamı yiyeceklermiş.

Çok çok hantal geldi bana.
Kasımpaşada oynarken de pire gibi bir adam değildi ama fizik olarak çok çok iyi durumdaydı maçın son anına kadar gol atmak için elinden geleni yapıyordu. Ne biyelim orta sahada topla adam filan eksiltebiliyordu geniş alan yakaladığında topla birlikte ilerliyordu özellikle defansın anasını ağlatıyordu son maçlarda

Belli ki bu devre arasında ve cezalı olduğu dönemde kendisine iyi bakmamış. Üstelik hala takıma uyum sağlayamamışken birde üzerine kopukluk yaşadı kendi taraftarı tarafından bile linç ediliyor adam

Ama ben inanıyorum ki bu performansı kalıcı olmayacak gümbür gümbür devam edecek Diagne. Biz her transferin Marcao gibi geldiği gün sanki 40 yıllık Galatasaraylı gibi performans vermesini bekliyoruz ama inanın çoğu zaman transferin takıma uyum sağlaması süre alıyor. Sneijder 'i düşünelim STSL 'nin yakın gelecekti en klas oyuncusu düşünün geldiği zamanlar dünyanın en iyi orta sahalarından birisi geldi takıma uyum sağlaması 6 ay sürdü üstelik o takımda Eboue&Drogba&Selçuk&Melo ve Hamit gibi üst seviye adamlar vardı yahu hepsini geçtim tarihin en büyük futbolcularından C.Ronaldo Juve gibi tıkır tıkır sistemi olan bir takıma gitti ilk 3 maç gol bile atamadı. Diagne çok uzun zamandır resmi maç oynamadan hayatında oynadığı ilk büyük takıma ve hiçbir sistemi olmayan bir takıma geldi elbette sorun yaşayacak ama kim olursa olsun Diagne 'den Muslera 'ya kadar herkese destek olmamız gerekiyor. Bu çakal medyanın kucağına atmamamız lazım hiçbir oyuncumuzu bu şampiyonluk yarışına girdiğimiz dönemde koşulsuz şartsız destek gerekiyor

Diagne çok mu kötü oynuyor ? kendi aramızda dozajını aşmadan eleştirelim bu çakal medyaya yem etmeyelim girip instagram hesabından hakaret etmeyelim saçından kulaklığına kadar karışmayalım adama

Muslera hatalı gol mü yedi ? dozajını aşmadan eleştirelim, yine de destek olmasını bilelim

Çünkü şampiyon olacaksak bu adamlar ile olacağız Belhanda yerine De Bruyne oynatma şansımız yok değil mi ? veya biz bu Diagne 'yi beğenmedik bunu alın da biz Lewa 'yı alalım diyemiyoruz değil mi? lig bitene kadar ak da karada olsa bunlar bizim oyuncularımız biz sahip çıkmazsak bu medya harcaar oyuncularımızı da takımı da karıştırır

Şimdi Diagne 'ye pozisyon hazırlaması gereken oyunculara bakıyorum
Feghouli Kasımpaşa gibi rahat bir rakip yoksa çok çabuk siniyor maçtan kopuyor çünkü artık zorluk seviyesi yüksek maçları kaldırabilecek fizik seviyesi yok
Onyekuru zaten beyni çıkarılmış gibi hiçbir zaman takım oyuncusu olamadı ama kendisine oynuyordu en azından tek başına iş yapabiliyordu şimdi ne kendisine oynuyor ne de takım oyunu oynayabiliyor
Belhanda hayatımda bu kadar istikrarsız bir oyuncu daha görmedim bir maç 100 üzerinden 80-90 ile oynarken diğer maç 30-40 da kalabiliyor
Mariano uzun bir sakatlıktan çıktı hala hücum katkısı verebilecek fizik/kondisyonu toparlayamadı
Nagatomo Asya kupasından geldiğinden beri hiç kendisine yakışmayan bir performans gösteriyor ona rağmen yine de ortalar ile filan bir şekilde Diagne 'yi topla buluşturan tek adam Nagatomo

En azından Nagatomo&Mariano ikilisinin form tutup takıma Emre Akbaba 'nın katılmasıyla Diagne 'den beklediğimiz gol katkısını alacağımızı düşünüyorum

Dolu dolu bir golcü bir santrafor ama çok eksiklikleri olan bir forvet Diagne bunu da eklemeden edemeyeceğim ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt