#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 86 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ben asla bu adama kızmam. Yönetimin basiretsizliğinin kaçınılmaz sonucu. Zamanında forvet alma forvet almadığın için cl den elen ligde geriye düş sonra devre arası git panikle dünyanın parasını göm. Şimdi kim suçlu Cagne mi?

Forumdaki yorumlar elbet etkilemiyor ama adamın sosyal medya hesabına yağan hakaretleri ve küfürleri düşünüyorum da. Sosyal medya hesabını da kendi yönetiyor... Onlardan etkilenmemek mümkün değil hele duygusal bir oyuncu için.

Gomis de ilk geldiğinde adama neler neler dendi. Ostersunds maçlarından sonra yediğimiz kazıktan bahsediliyor, Erenin daha iyi olduğu söyleniyordu. Biraz daha vakit vermek lazım diagneye.

Burasi Galatasaray, bizim vasat oyuncuya tahammulumuz yok. Yeteneksizlik ayri bir mesele, fakat bu arkadas mucadele etmiyor, laubali laubali takiliyor.

Kimsenin futbolculari elestirmedigi bir camia ariyorsaniz Fenerbahceyi tutabilirsiniz.
Mesajımı iyice okuyup anladıktan sonra cevap yazmanı istiyorum senden. Genel olarak herkesin problemi bu kimse birbirini dinlemiyor herkesin bir otomatik cevabı var yapıştır gitsin, bir oku anla ondan sonra cevap yaz

"Bok atmak" ve "Eleştirmek" farklı şeyler ...

Hem sen kimsin ki benim Galatasaraylılığımı, tutacağım takımı tayin ediyorsun ki ?

Kariyerinden büyük egosu olan kendini bir halt sanan daha Galatasaray'a yeni gelmiş ve kendini taraftara ispat etmeden artistik hareketler yapan bu adamı eleştiririm ve bu çok doğal çünkü ben Galatasaraylıyım ve Diagne'den çok daha iyisini gördü gözlerim..
Hemde 3-4 maç beklemeden Luyindama hata yaptı mı evet çok top kaptırıyor ama Luyindama Benfica maçında elendiğimizde sahada yığılıp kaldı adam ve onun Galatasaray'a ne kadar çok şey vermek istediğini görüyorum Marcao geldiğinden beri adam 40 yıllık Galatasaraylı gibi oynuyor hatası var mı onunda var ama niye eleştirmiyorum sahada herşeyini veriyor bu iki adam ama bu arkadaş için aynı şeyleri söyleyemem asist sayısı gol umrumda değil Elmander 10 gol attığı sezonda taraftarın sevgilisiydi..
Ve hala özletiyor kendini takım arkadaşların için Galatasaray için oynadığını hiç unutmayacaksın hiçbir zaman Kasımpaşa değil burada seni hiç yoksa 30 milyon göz seni takip ediyor..
Büyük camia burası..
Saygılar

Mesajımı iyice okuyup anladıktan sonra cevap yazmanı istiyorum senden. Genel olarak herkesin problemi bu kimse birbirini dinlemiyor herkesin bir otomatik cevabı var yapıştır gitsin, bir oku anla ondan sonra cevap yaz

"Bok atmak" ve "Eleştirmek" farklı şeyler ...

Hem sen kimsin ki benim Galatasaraylılığımı, tutacağım takımı tayin ediyorsun ki ?

Tekrar okudum aynen yaziyorum. Galatasaray'in laubali futbolcuyu savunmaya, ya da sirf bizim futbolcumuz diye de savunmaya ihtiyaci yok. Taraftar olarak bu mantiga girmemeliyiz. Aynisi Belhanda icin de gecerli. Ben Diagne'yi elestiriyorum, bunun sebebi adi, geldigi takim vesaire degil.

Ayrica kimsenin Galatasarayliligina karismadim, bahsettigim Fenerbahcenin vasat bir takim oldugu, vasat oyunculardan olustugu ve o tarz oyunculari sevenlerin o takimi tutmasinin iyi olacagini soyledim.

Savunan değilde takım icin susan iyi seyler dusunen diyelim yoksa bu adam kimsenin babasının oglu değil.

Gidip instigram hesabına küfür etmek care değil buyuk bir sorun aslında kendi kendimize zarar veriyoruz.

+1 Diagne'yi savunmuyorum ama kendi oyuncusunun sosyal medya hesabına gidip ona hakaretler yağdıran kişiler beni taraftarlıktan utandırıyor. Diagne'den umutluyum çünkü tutuk başlayıp sonradan açılan çok forvet oldu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt