#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 404 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sen ona buna bok atmaya devam et paşa .
paşa diyemezsin bana hadsizlik yapma. kovulursun sonra noldu ya diyerek aynaya bakarsın.

boka bok derim göte göt derim birini yalıcak olsaydık zaten boynum senin onun gibi agrıdan duraamzdı.

misal belhanda feguli kaç sezondır çogunlukla bok gibi oynadı söyledik bunu ama iyi oynadıgı zaman belhanda sezon başı feguliyi 2 maçtır bayagı övüyyorum. ama senin sınırlı algı dünyan genelliyerek tez anti tezle yetindigi için fazlasını beklemek benim hatam olur.
kardeşim

paşa diyemezsin bana hadsizlik yapma. kovulursun sonra noldu ya diyerek aynaya bakarsın.

boka bok derim göte göt derim birini yalıcak olsaydık zaten boynum senin onun gibi agrıdan duraamzdı.

misal belhanda feguli kaç sezondır çogunlukla bok gibi oynadı söyledik bunu ama iyi oynadıgı zaman belhanda sezon başı feguliyi 2 maçtır bayagı övüyyorum. ama senin sınırlı algı dünyan genelliyerek tez anti tezle yetindigi için fazlasını beklemek benim hatam olur.
kardeşim
......

Pozisyon takibi dışında herhangi bir numarası olmayan adam 2 maçtır topu önde tutmamızı sağlıyor, alan açıyor, sırtı dönük oynuyor, gerektiğinde top indirip diğer elemanları pozisyona sokuyor.

oyun anlayışında bariz bir gelişim var, uzun zaman sonra ilk defa hocanın bir oyuncuya dokunduğunu görüyorum ben. yeterli seviyede değil ama böyle devam ederse o seviyeye çıkar.

Son vuruşlarına da dokunuş lazım.

Moral kazanır umarım. Bun adama istatistik kastirip elden çıkarmalıyız. Bu arada herkez ikinci gol yok adamın ayağına carptida girdi diyor lakin adam zaten diagnenin dibinde sayılır. İsterse kiciyla atsın. Diagnede bu şekilde bı bal var

fiziken iyiydi son maç ama şimdi baktım,larin bile bjkyi sırtlamış bi şekilde,diagnenin cok daha fazlasını yapması lazım.kasımpaşada yaptıklarını yapmalı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt