#90 Metehan Baltacı | Eyüpspor'da Kiralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#90 Metehan Baltacı | Eyüpspor'da Kiralık

emin bayram'dan 1 yas büyük olan birini ondan 2 seviye asagiya yollamak hic iyi olmamis. keske tff 2.ligden bir takima verilseydi gecen sene. 2.ligde banko oynayip daha erken level atlardi.
@Enes Dalmış @Sergen Zeren bu cocugu tff 3.lige kiralamisiz, tff 2.lige gönderseydik daha iyi olurdu demisim. bizim alt yapi oyuncularinin tff 3.ligde isi yok bence. emin bayram gibi tff 1.lig seviyesinde 1 sene oynayabilirmis, ayagi gercekten iyi. burada bizim alt yapiyla ilgilenen ve karar verenlerin ciddi ihmali var.

@Enes Dalmış @Sergen Zeren bu cocugu tff 3.lige kiralamisiz, tff 2.lige gönderseydik daha iyi olurdu demisim. bizim alt yapi oyuncularinin tff 3.ligde isi yok bence. emin bayram gibi tff 1.lig seviyesinde 1 sene oynayabilirmis, ayagi gercekten iyi. burada bizim alt yapiyla ilgilenen ve karar verenlerin ciddi ihmali var.
Ciddi şekilde soğukkanlı oynuyor gayet beğendim ben, keşke daha üst seviyede mücadele etseydi

Tek hamleli stoper ama özgüveni çok yüksek. Dengeli oyunlarda parlayabilirim mesajı verdi. Hücum oynayan takımda zorlanır ama oynayacağı takıma gitse iyice pişebilir.

iskenderunspor deyip geçmeyin. Belki de çoğu 1.lig takımından daha çok maddi imkanı vardır. Ciddi yatırım yaptılar. Bu takımda banko oynaması ve şampiyon olmaları değerli

ben emin'in 4.stoper olmasını bekliyordum ama belki performansı böyle olursa metehan 4.stoper olabilir. Olmadı süper ligden 1 takıma kiralanabilir oynama garantili

Üst Alt