#90 Metehan Baltacı | Eyüpspor'da Kiralık - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#90 Metehan Baltacı | Eyüpspor'da Kiralık

ya su kiraya yolladigimiz takimlara pesinen neden yaptirim uygukamiyoruz bu cocuklar neden bosuna kiraya gidip oynamadan geri donuyorlar

avrupa'da takimlara kiralayalim o zaman

Helal la bu çocuğa

Cvsine şampiyonluk yazdırması kuvvetle muhtemelken 3-5 maç da olsa oynamak için gitmesi müthiş

Yusuf ve baran gitmedi mesela

Emin gibi rakibe çalışan maç başı 1 asistle oynayan biri varken meteyi kiralık verdik ,olacaksa bu çocuktan olacak eminden bir yol olmaz

Emin ve Metehan' dan birisi tercih edilip diğeri kiraya verilmeli, gerekirse kamp sonrası yapılmalı bu iş. Nelsson giderse de 'As' stoper olarak, Nelsson gibi genç de olsa tecrübesi ve yeterliliği tescilli biri tercih edilmeli; Nelsson' un yeri bir 'çaylak' ile dolmaz...

Emin ve Metehan' dan birisi tercih edilip diğeri kiraya verilmeli, gerekirse kamp sonrası yapılmalı bu iş. Nelsson giderse de 'As' stoper olarak, Nelsson gibi genç de olsa tecrübesi ve yeterliliği tescilli biri tercih edilmeli; Nelsson' un yeri bir 'çaylak' ile dolmaz...

B takım işi olacaksa orada düzenli oynayıp as takımla antrenman yapmaları daha hayırlı. Sakatlık krizi olursa sezon içerisinde değerlendiririz.

B takım işi olacaksa orada düzenli oynayıp as takımla antrenman yapmaları daha hayırlı. Sakatlık krizi olursa sezon içerisinde değerlendiririz.
O kadarı hocanın işi. Yüksek beklenti güttüğü ama A takım için henüz hazır görmediği oyuncuyu, belki birkaç maçta çok kısa süreler ihtiyaç olursa diye elinin altında tutmak yahut ciddi süre alabileceği uygun bir takımdaki performansını gözlemlemek...

Ki Okan Hoca, TR ye ilk defa gelen yabancı bir TD veya fazlaca soru işareti olan yerli TD gibi 'günübirlikçi' davranış içinde olmayacaktır diye umuyorum. Zor bir sezonda şampiyonluk apoletini takmış bir hocadan bahsediyoruz; ''Pişecek de dönecek de bilmem ne; belki o dönmeye ben burada olmayacağım, bana ne ?!'' demeyecektir yani...

Bizim gibi büyük takımların stoperi değil anca Anadolu takımlarında forma giyebilir kariyerinde, ayağı hic yok her an topu kaptiricakmis gibi oynuyor top geldiğinde.

Üst Alt