#90 Umut Gündoğan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
valla kariyeri içaçici durmasada sahada görmem lazim. bucada ne yaptigi önemsiz. hiç izlemedim. GS buca degil. hayirli olur inşallah.

Sanırım en büyük hatası 2009'da Türkiye gibi genç oyunculara hiç şans verilmeyen bir lige gelmesi. Yetenekli ve futbol zekası var. Bulacağı şansı iyi değerlendirirse bi bakmışınız formsuz Selçuk'u kesmiş.

Yektaya çoğu yönden benziyor...Yekta da gelmeden önce çok potansiyelliydi..Ama sakatlık onu resmen bitirdi.. Bir de Yekta ofansif orta saha gibiydi hatta 10 numara tarzı oynurodu...Umut orta sahanın göbeğinde hatta zaman zaman ön libero da oynuyor.. Yani çekirdekten beri bizim düşündüğümüz mevkide oynuyor Yekta ise zamanla defansif anlamda devşirildi..

Umut'un Yekta gibi olacağını sanmıyorum en büyük artısı kariyerinin bu sıçrama basamağında Mancini gibi bir hocayla çalışması olacak .

Yektaya çoğu yönden benziyor...Yekta da gelmeden önce çok potansiyelliydi..Ama sakatlık onu resmen bitirdi.. Bir de Yekta ofansif orta saha gibiydi hatta 10 numara tarzı oynurodu...Umut orta sahanın göbeğinde hatta zaman zaman ön libero da oynuyor.. Yani çekirdekten beri bizim düşündüğümüz mevkide oynuyor Yekta ise zamanla defansif anlamda devşirildi..

Umut'un Yekta gibi olacağını sanmıyorum en büyük artısı kariyerinin bu sıçrama basamağında Mancini gibi bir hocayla çalışması olacak .
güzel tespit mancini gibi bir teknik adama denk gelmesi umut için büyük şans

Alternatif iyidir

Sahada ki futbolcuyu daha da hirslandirir

Galatasaray da oynayan futbolcu formanin ucuz olmadigini hissetmeli.

Tebrikler yönetim.

Ayrica elemanin adi umutinho gundoganis olsa simdi herkes " müthiş transfer "diyordu

Bemim icin alinabilecek en iyi poyansiyalli oyuncu

Direk katkı yapacak yetenekte.

Ayrica elemanin adi umutinho gundoganis olsa simdi herkes " müthiş transfer "diyordu

Bemim icin alinabilecek en iyi poyansiyalli oyuncu

Direk katkı yapacak yetenekte.
çok haklısın umutu tanımıyordum nette kısa videolarını izlerken beni baya heyecanlandırdı leblebi gibi adam eksiltiyor ayrıca ara paslarını çok iyi veriyor bilinçli pas veriyor bu çok önemli buda futbol zekası olduğunu gösterir

Hayirli olsun.Cok faydali olacagina inaniyorum .Gerci Erman'da da öyle düsünmüstüm ,adami 2 mac oynamadan gönderdiler

sagopa-kajmer-nbatr-roportaji-3.jpg
umutg__ndo__an_172613192.jpg

Çok benziyor harbi ya

Üst Alt