#90 Umut Gündoğan - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1 Şampiyonlar Ligi Çeyrek Finali
1 Şampiyonlar Ligi Son 16
2 Türkiye Şampiyonluğu (Birisi Kadıköy'de)
1 Türkiye Kupası
Emirates Kupası
2 Süper Kupa
*3 kere üst üste Şampiyonlar Ligi.
Muslera, Sneijder, Melo, Drogba, Bruma, Elmander ve daha sayamadığım yıldızlar...

İşte insan haline şükretmeyince böyle tepetaklak oluyor. Bu Galatasaray size yetsin bence. Çünkü ne bir daha Ünal Aysal gibi birisi gelecek bu kulübün başına, nede o yazdığım seviyede ki futbolcuları bir daha bu kulüp için oynarken görebileceksiniz. Hali hazırda Sneijder Muslera varken Aysal'ı boşverin, 4 sene önce aldığı oyuncuları izleyip keyfini çıkaralım :)

Bu zihniyet önce Faruk Süreni yedi (Kulübü satacak ayağına) sonra da Aysal'ı yedi. Başka bir şey yazmayacağım.

bu kadar başarının üzerine o kadar gelire rağmen kulubü batırması yeter de artar bile.

Başkanımız Sn. Ünal Aysal (s.a.a.w.) beyefendi hazretlerinin izindeyiz.
Umit Chatar gibi bjklilerin onu sevmemesi dogaldır, onun zamanında lige ambargo koyduk.

Kadromuzda böyle bir topçu olduğunu az önce raporu görüp öğrendim.

Haydi böyle bir futbolcumuz var kimin aklına geldi de girip konusuna yazdı hadi o başka bir şeyi ararken yanlışlıkla girdi diğerleri nereden girdi de raporladı diye merak edip girdim konuya.

yapma ya. kulübün anasını ağlatanlar ceza almayacak. küfüt etmeyen ben mi ceza alacagım?

bu kadar adaletsiz bir forum olduysak, beni bir daha bu foruma almasınlar.

bu kadar kolay degil bu isler. sende kıvırtma kardes. adam ol.
Adamlğın kriterlerini yaz da öğrenelim?Önce eleştiri ve hakareti öğren..Bize hain diyorsun daha ne olsun,küfüre ne gerek var mı?İstersen tüm forum birbirimize ana-avrat küfür etmeye başlayalım,ne dersin?Bir de neyin kıvırtması?Adamdaki rahatlığa bak..Hem hain de hem adam ol de sonra da küfür etmedim de..Klavyenin ardında adam olmak bedeva sanırım.

Forumda herkesin yetenekli ve geleceği parlak gördüğü bir isimdi şimdi çöp oldu tabii

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Aysalin yaptigi tum iyi isler Terim-Durust-Albayrak donemini kapsiyor.

Bu adamlar gidince Candan ercetinlerle umut gundoganlara endoganlara hairoviclere ontiverolara kaldik tabi.

Bu da kerametin aysalda olmadiginin kanitidir. Ali durustsuz yaptigi tek dogru hamle yok aysalin.

Aysalin yaptigi tum iyi isler Terim-Durust-Albayrak donemini kapsiyor.

Bu adamlar gidince Candan ercetinlerle umut gundoganlara endoganlara hairoviclere ontiverolara kaldik tabi.

Bu da kerametin aysalda olmadiginin kanitidir. Ali durustsuz yaptigi tek dogru hamle yok aysalin.

Ali dürüst olmadan birçok yönetim çuvallamıştır.Adam sessiz sakin ama işini biliyordu.Aysal içinse birde şu var bülent tulun gibi soyguncu ile iş yapması sonu oldu.Biraz geçmişe gidersek bülent tulun adnan sezgin gibi kemirgenler varken o takımın başarılı olması imkansız.

Üst Alt