#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 289 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yuhalayanların ağzına sağlık. Bu adamın çapı bu. Sihirli değnek mi bekliyorsunuz!

Aptallığın en büyük ispatı, aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır!

yav klasik anadolu topçusu işte

konyaspor 8 kişiyle kapanmışken, orda kayboldu gitti.. zaten o an kilidi ancak usta forvetler açar.

kurnaz değil, teknik değil, pozisyon alamıyor boş boş geziyor sahada

Valla ben beklentiyi çok düşürdüğümden herhalde bir iki top kontrol edebildi ya bugün en azından ve bir iki pres yaptı, gelen her topta düşmedi gelişme var iyi yani kendisine göre ama bunu Galatasaraya layık görüp alan adamın kulüple ilişiği kesilmeli kimse o artık.

şu adama 10milyon bonservis verip kim aldıysa sorgulanmalı.

adam ali turandan kafa topu alamıyor ya. sonradan oyuna giren bundan 15cm kısa olan adem 3 kat fazla kafa topu almıştır. ben bu kadar yeteneksiz bir adam görmedim

ne en iyiydi ne en kotu en sonda bombosken gogsuyle topu kontrol etmek yerine 10 mt sutladi heralde biraz da onun etkisiyle telefon isikcisi bos herifler isligi yapistirsa da allahtan maca sagduyulu herifler de gitmis ki bastirdilar soparlari.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt