#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 280 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Badou kazmasina bile 16 veren aptallarin oldugu bir dunya burasi reyiz o paralara okutacagimiza eminim. Tetteh denen 3 milyon euro bonservisi etmeyecek adam icin 12 milyon euro cekmislerdi dusun

Gol krali olmusken bile 10 milyon veren yok.16 vermeleri icin CL'de cok cok iyi is yapmasi lazim.Onu da yapamayacagini son olarak Denizli macinda gosterdi.

Nefret ettiriyor kendinden.Belhanda'ya daha az uyuz oluyorum buna gore.O derece sinirimi bozuyor.

diagne-galatasaray-3fSN_cover.jpg

Bu sezonda haterlarini hamile birakacak

Badou kazmasina bile 16 veren aptallarin oldugu bir dunya burasi reyiz o paralara okutacagimiza eminim. Tetteh denen 3 milyon euro bonservisi etmeyecek adam icin 12 milyon euro cekmislerdi dusun
şu badou'yu beğenmeyenleri anlamıyorum.geçen sene sistemimize uymuyordu adam daha doğrusu sistem yoktu.adamda,dribling var,dinamizim var,sertlik var,hız var,dikine oynama var eee daha ne olacak?.bu arkadaşın sıkıntısı geçen sene fernando ile birlikte oynaması.fernando stoperlerin önünden oyun kuramıyordu baskı yediği için.stoperlerin arasına girip defansı yönlendiyordu. stoperler beklere oynuyordu bekler hücum yönü düşük olduğu için oyun kurmakta ve çıkmakta zorlanıyorduk.ndiaye kötü olduğu için değil bekler ve belhanda kötü olduğu ndiaye' kötü göründü.

bekler çıkamadığında napıyordu?.tekrardan stoperlere,stoperler defansın merkezinde ki fernandoya dönüyordu..bu durumda ndiaye geriye gelip dripling ile top çıkarmak zorunda kalıyordu.peki driblign yapıcan ne oluyordu?baskı yiyordu ve belhanda top tutamadığı için ve kontrol edemediği için top kayıpları oluyordu.n'diayenin ayağı kötü deniyor hep.ndiaye %87,6 fernando yüzde %87,7 geçen sene ki pas isabeti.ndiaye fernado gibi sağa sola geriye pas veren biri değildi.n'diaye nin arada boş boş şutlar çekmek dışında kötü yanı yoktu.biz adamı doğru düzgün kullanamadık.

eğer falcao gelecekse ve yanına mitro yerine bir forvet alınacaksa, vakit kaybetmeden kasımpaşaya kiralayalım bunu
evet kiralamak mantıklı kaldı elimizde.ama italya'ya felan kiralayalım derim belki seneye mental ve fiziksel açıdan hazır döner yada kiraladığımız takım almak ister opsiyon koyarsak.aslında ben direkt trezegeut ile takas etmemiz gerektiğini düşünmüştüm maaşını bir kısmını karşılayarak.

evet kiralamak mantıklı kaldı elimizde.ama italya'ya felan kiralayalım derim belki seneye mental ve fiziksel açıdan hazır döner yada kiraladığımız takım almak ister opsiyon koyarsak.aslında ben direkt trezegeut ile takas etmemiz gerektiğini düşünmüştüm maaşını bir kısmını karşılayarak.
bu adam küçük takım topçusu, ve geniş alanda hareket etmesi gerekiyor. ve bütün takım buna çalışmalı. o zaman yine sıralar gollerini.

Ben Diagne olsam ulan bunlar beni istemiyor Falcao'da geliyor Denizlide varımı yoğumu ortaya koyayım da VAY BE desinler derim.Ama bu gerizekalı iyiye gideceği yerde daha da kötüye gidiyor ÖYLE BİR PİSKOPAT.

bu adam küçük takım topçusu, ve geniş alanda hareket etmesi gerekiyor. ve bütün takım buna çalışmalı. o zaman yine sıralar gollerini.
zaten en büyük sorunu mental.trabzon maçında kafası ile gol atabilecek iken var'a rağmen eliyle gol atan bu.böyle beyinsiz işte.birde en ufak temas'ta atıyor kendini.dediğim gibi mental ve fiziksel olarak güçlenirse hala büyük potansiyel hiç bir şey için geç değil bu adam için.modeste 29 yaşına kadar 15 golü geçemeyen bir oyuncu idi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt