#90 Mbaye Diagne (ARŞİV) - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Size bir sir veriyim mi ,sürekli tarz değistiren insanlar ilgi bekleyen ,sevilmek isteyen insanlardir.
Fatih terim,belhandaya gösterdigi sevgiden yüzde 50 bu adama verse tamamdir.

Ayrica instagramina gidip hakaret etmek asagilikca bir davranistir.

Formu olmayan bi oyuncuya Go Home yazılmaz.Gidersin Slimani'ye yazarsın.Ligin 20 golle ilk yarıdan Gol Krallığı'nı garantilemiş ve yeni transfer olmuş golcüne yazamazsın.Diyolar attığı goller penaltı falan.Penaltıyı da hep o yaptırıyo.İsterse gitsin her maçta penaltıdan goller atsın.Biz 3 puanı ve turu alalım da golleri rakip defans kendi kalesine atsın..

Attığı goller penaltı olsa bile iyi. Hem penaltıyı alıyor hem de atıyor. Biri dese ya şu takımda penaltı atan biri olsaydı geçen sene şampiyonluk son maça kalmaz, bu sene de puan farkı 6 olmazdı en azından akhisar maçını alırdık diye.

Belhanda Go Home diyen taraftara sövdü diye kızdık ama şu an ona bile hak veresim geldi. Adam dördüncü maçına çıktı bizimle, alışma sürecini atlatmaya çalışırken taraftarın bir kısmı adamın üzerine kabus gibi çöktü. Diagne bir atsa rahatlayacak ama işte. Gomis'e östersunds maçlarından sonra neler neler dendi. Gomis'in ayağına iki östersunds maçında top değmedi diye nasıl kazıklandığımızı anlatıyordu herkes.

Attığı goller penaltı olsa bile iyi. Hem penaltıyı alıyor hem de atıyor. Biri dese ya şu takımda penaltı atan biri olsaydı geçen sene şampiyonluk son maça kalmaz, bu sene de puan farkı 6 olmazdı en azından akhisar maçını alırdık diye.
Giden kupanın son penaltıyla gitmesine ne kadar sinirlensem de Gomis'i eleştiremiyorum.Adam 32 yaşında geldi ligin içinden geçti.Dursun yönetiminde kendisine maaş sözünden dolayı yeni yönetimden talebi oldu.Değişik bi tarz denklem..

Giden kuapanın son penaltıyla gitmesine ne kadar sinirlensem de Gomis'i eleştiremiyorum.Adam 32 yaşında geldi ligin içinden geçti.Dursun yönetiminde kendisine maaş sözünden dolayı yeni yönetimden talebi oldu.Değişik bi tarz denklem..

Süper kupa maçını değil de lig maçını düşündüm aslında ama iki akhisar maçının kaderini de kaçan penaltılar belirledi hakkaten.

Saclar gittigine göre baskidan etkilenmis

Belli ki atacagi bir gol rahatlamasina neden olacak ve gerisi gelecek ama acilen hucum planimiz degismeli

Kanatlarin israrla orta acmalari gerekiyor

istemiştim gelmesini

şuana kadar hayal kırıklığı oldu bendede

gol atamaması falan sorun değilde sahadaki hareketleri normal değil

ibrahimovic gibi takılmaya çalışıyo ibra olmadan

inşallah düzelir sene sonuna kadar en kötü sene sonu arabistana falan iteleriz pek zarar etmeden

Commentleri bir ara kapadi
Gizliye aldi bi ara
Simdide saclarini kestirmis vb.
Adama dupe duz ana avrat giriyor salaklar 4 mac yuzunden. Pazar Buyuk iht. Yedek olacak Mitro oynasin diye, bakalim arkadakiler yine rahat posisyona girecekler mi
Mitroglu gol atar.
Bence Kostas daha faydalı olacak.

Yanlız bu "rakip oyuncuları üstüne çekiyor" da bir efsane cümle olacak gibi övünmek için.

Akhisar da artık birşeyler göstermesi gerekir.

Gerçekten kötü oynadı,kendi oyuncularımızı çamura atmayı çok seviyoruz,durun acele etmeyin....Benfica maçının 2. yarısında ciddi kıpırdama vardı,iyi yerlere koşular yaptı,Feghouli'yi 1 sene bekledik....hemen bitirmeyin adamı...Ayrıca takımdaki oyuncuların vucüt dili de hoş değil,ona pas atmaya çalışacaklarına şut atıyorlar....Onyekuru ve özellikle Feghouli....

saçları kesmiş

D0E5C_8X0AUQAND

saçla başla olacak iş değil bunlar. saçına gösterdiği özeni az bucuk mücadelesine de yansıtırsa iş yapacaktır diye düşünüyorum. geldiğinden beri 4 maça çıktı 5 kez imaj değiştirdi. olmaz.

Gol atıp atmamasından ziyade herif iğrenç top oynuyor. Gol illa ki atar Eren ve Sinan'da gol atıyordu sorun o değil. Bize fark yaratacak isim lazımdı. Marcao ve Luyindama'nın stoperde yarattığı farkı bu herif forvette yaratabilecek mi esas sorun o. Ben pek umutlu değilim. Küçük takımlara birkaç gol atıp göz boyar muhtemelen. Ha bide penaltıları atar. Fazlasını vereceğini sanmıyorum.

SM-G925F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt