#92 Serge Aurier - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#92 Serge Aurier

"Maçı izleyip de geç gelmesine sevinmemek çok zor cidden. bu kadar geçirgen, hamle yapmaktan kaçınan, temposu da ziyadesiyle düşük bir futbolcuyu şu mücadele gücü yüksek fikstüre girdiğimiz sırada görmeyi zaten istemem. kaan en azından defansif olarak idare edebilir durumda. ziyech-zaha-icardi'nin olduğu bir takımda bek oyuncusundan beklediğim bir numaralı şey geçiş savunması. boey'in takımdaki konumunu kritik kılan da buydu ama kendisinde o da yok. bizim neye ihtiyacımız var diye düşünülüp alınmadığı zaten açık. hani çok merak ediyorum senegal - fil dişi maçını falan izledik mi? izleyip de ne dedik okan hocaya? scout ekibi(yüzünü ekşiterek) ''hocam, bu da böyle yani napalım..'' falan mı dedi ne oldu?

gelen en cılız ataklar bile kanadında kelebek etkisine dönüyor. zaten rakibine o kadar uzak bir kademe anlayışı var ki gelen çizgiye kadar elini kolunu sallaya sallaya iniyor. kanadındaki hiçbir orta da bloklanmıyor, niye? niye çünkü rakibe çok uzak. yakınlaştıkça büyür, uzaklaştıkça küçülür gibi temel perspektif bilgisi yok gibi."

gssozlukten alıntı , kimse beğenmemiş bu arkadaşı , izleyen varsa yorumlasin.

Bekledimiz adama bak, cok yanlis bir transfer hamlesi oldu, yönetim resmen transfer icin hic ön calisma yapmamis, haydi boey süpriz bir sekilde gitti ve sag bek aranmadi derim sol bek icin misal hic bir mazeretleri yoktu.

Tekrar bu arkadasa gelince , cok mantiksiz oldu transferi, adamin yasi belli kesin 34-35 vardir onu gectim yari Final icin cezali birde Final veya ücünculük maci oyniyacak yani en erken 11 veya 12 subat gelecek, tabi izin istemese, haydi bir hafta da izin versek subat sonlarina dogru geliyor.

Genc potansiyeli cok yüksek bir oyuncu olsa transfer edip beklersin ama biz sampiyonluk yarisindayiz ve sag bekimiz afrika dan dönecekde oyniyacakta görecegiz.

Oyununa gelince, cok fazla görünmedi macta biraz agir gibi geldi bana, hücüm da is görür ama defans da bence kaan veya baris kadar katki saglamaz. Karsidinda hizli bir kanat oyuncu bulursa bence bol bol kart yer.

Ismini Uefa verebilmek icin resmen aceleye gelmis bir menajer transferi olmus, keske bir kac gün daha iyi bir firsat transferi icin bekleyip ismini uefa yazdirmasaydik daha mantikli olurdu.

Cöpe giden €1 milyon. Git kuzey veya dogu avrupadan genc zimba herif getir kimse bisey demez
Bunun için kurumsal bir kulüp ve ciddi bir scout ekibi gerekiyor. Sacha' nın en geç sezon sonu gideceğini bilmeyen mi vardı? Onu bırak scout ekibi dediğin, bütün mevkiler için onlarca futbulcudan oluşan bir havuzu hazır tutar ve sürekli güncellemeler yapar...

Bu takıma bir solbek alınacağı 3-4 aydır biliniyorken bari bir çalışma yapılırdı yahu. Terim' in etkisi de kalmamışken, onun 10-12 sene önce konuşlandırdığı -sözüm ona- ekibe dokunamama durumu da kalmadı artık. Yönetim bildiğini okumak niyetinde olduğu için öyle bir ekibin varlığı ve işlevi de umurlarında değil diye tahmin ediyorum...

Bizim takıma gelen direkt doksanlı numara alıyor çok ilginç. Sözleşmeye şart filan koyuluyor sanırım hayatında doksanlı numara giymemiş adamlar bizde hemen doksana yapışıyorlar. Yakında ilk 11 doksandan başlayacak. Adam kariyeri boyunca 2 ve 17 giymiş ikiside boşta 92 almış.

90 diagne
91 diagne - ndombele
92 aurier - nzonzi
93 boey
94 bakambu - ontivero
95 vinicius
97 emre mor
99 icardi - lemina

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bizim takıma gelen direkt doksanlı numara alıyor çok ilginç. Sözleşmeye şart filan koyuluyor sanırım hayatında doksanlı numara giymemiş adamlar bizde hemen doksana yapışıyorlar. Yakında ilk 11 doksandan başlayacak. Adam kariyeri boyunca 2 ve 17 giymiş ikiside boşta 92 almış.

90 diagne
91 diagne - ndombele
92 aurier - nzonzi
93 boey
94 bakambu - ontivero
95 vinicius
97 emre mor
99 icardi - lemina

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu numaraların çoğunu Paris banliyölerini temsil ettiği için tercih ediyormuş futbolcular.

Açıkçası futbolu bıraktı sanıyordum takip etmedim Tottenham’dan sonra ama ortalama fizik gücü varsa karakterli topçudur, elinden geleni yapar.

Biraz gergindir Zaha gibi olay çıkartabilir. Genel olarak iyi döneminde çok iyi topçuydu, fiziği ortalama düzeyde kaldıysa kötü olacağını sanmıyorum.

Assignon’u isterdim tabii o ayrı.

Adı geçince biraz küçümsedim bu adam mı kurtaracak bizi falan diye ama Orhan Uluca'nın analizini de dinleyince sinirim azaldı açıkçası. Hala fazla beklentim yok, zaten Boey'in yerine kim gelse tatmin etmezdi ama tecrübeli adam. Şampiyon yapacak kadronun parçası olabilir.

Asıl soru işareti sakatlık tabii. O zaman 4 aylığına geldiğine geleceğine pişman eder.

Üst Alt