#92 Steven Nzonzi - Sayfa 36 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#92 Steven Nzonzi

Başımızda taktikyen futbolu bilim gibi gören çalışkan bir hoca olsa bu adamı klasik 6 numara oynatmazdı.sakat belhanda, hazır olmayan seri ve leminayla uğraşmaz hücum şefi olarak daha aktif görev verirdi. 2 milyon euro alan hazır donk pekala yapar defansif orta saha oyuncusu rolünü. Fenerin emre-gustavosuna nzonzi - donk ile çıkmak lazımdı. Psg maçında bari böyle çıkalım bu adamı pasif bir 6 numara olarak görmeyelim. Muazzam komple bir orta saha oyuncusu nzonzi

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fernando olsaydı muhtemelen bu derbiyi kaybetmiştik.Hatasız ve inanılmaz soğukkanlı oynuyor.
Fernando oynadigi surece icerde derbi kaybetmedin. Daha onemlisi kazandiklarinda rakipleri ezen orta sahanin bir numarali sebebiydi. Nzonzi’yi ovmek icin en az onun kadar iyi bir adama bok atmanin manasi yok. Fernando ve bok atilan Nagatomo olmasaydi Cophandayla serefli 3-4unculuklerle kapatirdik son iki seneyi.

animated-smileys-embarrassed-27.gif

Fernando oynadigi surece icerde derbi kaybetmedin. Daha onemlisi kazandiklarinda rakipleri ezen orta sahanin bir numarali sebebiydi. Nzonzi’yi ovmek icin en az onun kadar iyi bir adama bok atmanin manasi yok. Fernando ve bok atilan Nagatomo olmasaydi Cophandayla serefli 3-4unculuklerle kapatirdik son iki seneyi.
Rakipleri ezen ortasaha?Fernando’nun bjk maçları dışında iyi bir maçını hatırlamıyorum.

Sosyal medyada özellikle twitterda bu adama çokça dallayan bir kesim var. Yaş ortalamaları nedir bilmiyorum ama bu adama yetersiz diyen taş olur. Ya biz bilmiyoruz bu futbolu ya da twitterdakiler çok başka kafada

Sosyal medyada özellikle twitterda bu adama çokça dallayan bir kesim var. Yaş ortalamaları nedir bilmiyorum ama bu adama yetersiz diyen taş olur. Ya biz bilmiyoruz bu futbolu ya da twitterdakiler çok başka kafada

Seriyi belhandayı geç.Bu herifle leminanın önune talisca tipi bir 10 numara al arkana yaslan yapacaktık.Lemina zaten fit olduğu zaman top çalma canavarı

Üst Alt