#92 Steven Nzonzi - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#92 Steven Nzonzi

Roma daha atletik,hızlı oyun oynuyor bu sene.. O sebeple yolladılar. Kalite olarak bizim seviyemizin çok üstünde. Fırsat transferi gerçek anlamda.

Juve'nin beğenmediği Melo bizde efsane oldu. Bizde pek çok kişinin "nereden buldunuz" dediği Alex Telles yıllardır Porto'nun en etkili isimlerinden. Sakatlık yaşamasa belki çok büyük paraya elit takımlara gidecekti.

Futbolda bunlar olabilir.

De Jong ve Cris örnekleri de var ama

Roma takım içinde sorunları olduğu için yollandı diye haber okumuştum sanki basında.

Ne kadar doğru ise artık bilemem

While Nzonzi may be a better player than Malcom based on resume; there was a problem. He wasn’t the better player for Roma and EDF’s system. This led to a disastrous season for the Frenchman, as he was one of the team’s poorest performers under the Italian’s leadership. Credit to him, he did pick up his game during Claudio Ranieri’s brief tenure. However, now with Paulo Fonseca’s free flowing football in the capital, Nzonzi again looks like a fish out of water.

kötü sezon geçirmis ve yeni hocanin oyun sistemine uymadigi icin yollanmis diyor

Ligde sarı kartı bulunmuyor.
Tabi bu durum güzel birşey.
Ama fiziğiyle birçok futbolcuyu sindirebilecek düzeydeyken biraz daha temaslı oynayabilir.

Korkarım ki 1-2 hafta içinde takımdaki diğer oyunculara ayak uyduracak. Bugünkü maçta bazı anlardaki beden dili hoşuma gitmedi. Sürekli arkadaşlarının geri dönmemesine, pozisyon alamamalarına, pas için boşa çıkmamalarına kızdı.

Ben eşşek gibi oynayacağım bunlar böyle oynayacak uğraşamam derse büyük oyuncu kaybederiz.

Bugün de çok iyiydi. Pas kalitesi orta alandaki her oyuncumuzdan çok daha iyi. Topla dikine en iyi giden adam. Sürekli ileri oynama gayretinde. Bir DMC için çok iyi.

Şanslıyız.

Roma da kendini üstün gördü diye problem yasadi. Adam fransa milli takimin oyuncusu, sevilladan rekor bonservis ile gitti. Yanlis hatirlamiyorsam Arsenal da istemisti neden olmadi bilmiyorum .
Nzonzi, Nando ile oynayan tek oyuncu zaten.

rekor bonservisle gitti ama neticede kötü olduğu için bize geldi.

öyle ki bedavaya yolladı adamlar. resmen çöpe attılar yani.

bu noktada nzonzi'nin geldiği ortamı küçümsemek gibi bir tavra gireceğini sanmıyorum. çünkü bundan sonra bizden daha iyi bir yerde oynayamaz.

rekor bonservisle gitti ama neticede kötü olduğu için bize geldi.

öyle ki bedavaya yolladı adamlar. resmen çöpe attılar yani.

bu noktada nzonzi'nin geldiği ortamı küçümsemek gibi bir tavra gireceğini sanmıyorum. çünkü bundan sonra bizden daha iyi bir yerde oynayamaz.
Zaten o belese yollama firsat oldu. Sneijder 7 mio ya gelmisti mesela o da beles sayilir.
Nzonzi td ile gecinemedi daha dogrusu, yeni td+ yonetim Monchinin aldigi tum oyunculari neredeyse belese yolladilar. Bizede nzonzi gibi Allahin ikamiyesi dustu

Üst Alt