#92 Steven Nzonzi - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#92 Steven Nzonzi

Ben herkesten farklı düşünüyorum 20 metrede top oynayıp stoperlerin arasına çok giriyo ve çok geriye gömülüyo topla hiç çıkmıyo ve yavaş oynadığı kanısındayım..
Takım adam gibi oynasa belki o da ileri çıkacak top sürecek ama malesef şuana kadar göremedim..isabetli pas güçlü fizik ve iyi hava topları var sağlam bi altyapısıda var ama istediğim düzeyde değil melonun son senesindeki gibi gömülü ve yavaş oynuyo..Ha şunuda söyleyim takımda musleradan sonra gelir ama daha iyi olacağını umuyorum

En kötü maçını oynadı. Beşiktaş'ın birbirini tanımayan orta sahası patates etti. Takım da kötü olduğu için gerçi pek fark etmez.

Bize gelmeden onceki maclarini seyredenler topu hep ayakta kalip kazanma calistigini ve hemen ayagindan cikardigini, tek top yapmayi secdigini bilir. Bugun her ne kadar nereden geldim bu futbol fakiri ulkeye der gibi idiyse de bir seyler yapmaya calisti. Attigi on toptan 8'i ilerideki oyuncuya gitti. Onlarinda 7'si bir pas sonra Muslera'ya :emrah:

Ya birkaç mac önce dedim ben nzonzide ilk geldiği hali yok yorulmuş ve sıkılmış gibi mücadeleyi birakali 3mac oldu. Niye bırakmasını yahu babel yürüyor, belhanda yürüyor, feghouli yürüyor bu adam kossun alan kapatsin oyun kursun.
Diğerlerini kazanacam derken elindekileri kaybediyorsun.
Sonra ilk bu degilki takımda değişik şeyler var bu sene herkes geriye gidiyor. Sistemin bir yerinde büyük arıza var.

Hemen bir portekizli hoca

Cok maç oynadı 1 senede 50 den fazla maça cikacak bu gidişle. Adam elinden geleni yapıyor ancak ben bu tarz gömülü hareketsiz çapa on liberolari pek sevmiyorum. Melo tarzı box to box hırçın adamlar lazım bize.

Cok maç oynadı 1 senede 50 den fazla maça cikacak bu gidişle. Adam elinden geleni yapıyor ancak ben bu tarz gömülü hareketsiz çapa on liberolari pek sevmiyorum. Melo tarzı box to box hırçın adamlar lazım bize.
Nzonzi tam çapa sayılmaz, takımı ileri itebilecek bir adam ama rakip yarı sahada çok kısa sürelerde top kullandığımız için manasız oluyor.

Üst Alt