#93 Sacha Boey - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
bugun macin iyilerindendi. onde insiyatif alip gol aradigi sutu cektigi kare alkislik idi . gol olmamasi sanssizlik kaleci iyi uzandi.

orta konusunda bugun bir kac ortasini begendim ice adresle bulusan.
bindirmeleri de bugun alan buldukca yapti.

< su isleri vb , *genel sezona yaymasi ve fit kalmasi kendisi adina onemli nuans.
diger yandan, invert olan pva nin oyun olarak geriye gitmesi diger yandan boey'in tam tersi performansi da onemli bir denklem kenar beklerimiz ozelinde.

son olarak,
bugun torreira merkezde , boey kanatta enerjileri ile dikkat cekici idi nazarimda.

top kaparsın ayak sokarsın vs de kaptığı toplarıda topun bizde kalacağı şekilde kullanıyor. oyunda kalmamız atağa çıkmamız için çok dğeerli bu yaptıkları. ayağı veya kafayı sokup taça giden opsiyonlara da karsıyım ben. daha doğru yere indirme sansı varsa onu yapmaması lazım topçunun. olası atakların oyundaki akıcı oyunun sıvacıları bu tip oyuncular çünkü. kritik yerlerde evet saha dışına atılır top ama önceliğimiz topu sahada tutmak olmalı. 2 defa kafasıyla vursa kimsenin laf etmeyeceği pozisyonu göğsüyle önüne indirip hızlı bir şekilde ayaktan çıkarıyor. çok çok tekrarlıyorum ama yeteneğini oyun stilini çok beğeniyorum bu elemanın

İlk 3 haftanın yıldızı bu çocuk fakat haftaya belli olur karşısında Trezeguet var.

Geçen sezon Başak maçında Trezeguet Boey'i fena rencide etmişti.

Dubois'in sakatlığı ile Boey'i kazanmak gerçekten çok ilginç oldu bu adamın ilginç bir potansiyeli var. Biraz futbol bilgisini ve odaklanma sorununu geliştirse acayip seviyelerin oyuncusu olma ihtimali var. Fener'in öve öve bitiremediği Osayi'den fazlası var eksiği yok.

@Cem Aydan orta açarlar istesekten kastım buydu. Dışa Mertens'e çevirdiği top pastı ama havadan hedefsiz kestikleri ortaydı.

Boey her işi yapabilecek yetenekte ama kafa gidik, o kafayı toplamak lazım.
3 maç iyi, 2 maç kötü olacak. Geçen yıl da böyleydi. Bugün PVA'ya kızdığımız gibi bu arkadaşa da 3 maç sonra kızacağız. Mariano'dan sonra çekilmiyor hiçbiri. Çok dağınık. Mücadelesine, bugünkü oyununa laf söylemem. Sezon geçmez ne bu arkadaşla ne de PVA ile Keramettin. Orta işine girmeyeceğim hiç.

iyi bir defansif bek ben luyindamanin ilk geldigi zamana benzetiyorum rakibi iyi karsiliyor tek hamleleri sert ve etkili.

hucum anlaminda kendini gelistirebilirse komple bir bek oyuncusu haline donebilir su an biraz daha DRL gibi oynuyor kendisinden bir WB yaratabilir miyiz emek gerekiyor ..

ayrica kimse fark etmemis ama sutlari fena degil gecen sene de vardi boyle denemeleri.

verkac dribling ve orta calismali

Bu 750 bin aliyordu dimi? 250 bin zam yapmalari lazim acil. Herifin hakkinda okadar dedikodu gecti, kamp yampadi ve 3 haftadir nerdeyse sahanin en iyisi.

Üst Alt