#94 Cédric Bakambu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#94 Cédric Bakambu

Bursasporda iken Arif Erdem' e benzetirdim, fırlaklığıyla filan. Aradan geçen zaman içerisinde atletizmi illa ki bir tık düşmüştür ancak çevre kontrolü, pozisyona göre doğru tercihler yapma, enerjisini verimli kullanma gibi bazı özellikleri de tecrübe ile birlikte gelişmiştir diye görüyor ve umuyorum. Öncelikle santrfor oynayacaktır, kanat oynarsa, Kerem ve Zaniolo gibi o da 4-3-3 e uygun bir oyuncu. Aklın yolu bir de uzatmayayım şimdi...

zalgris ilk maçta niye oynamaycak acaba, antrenman yapıp geldi diye biliyoruz, uefa listesine de yazılcak

Son gune kadar guncelleyebiliyoruz diye burada paylasildi (forumun yalancisiyim!) eger bu bilgi dogruysa, yarin(bugun) gunduz saglik kontrolleri sonrasi listeyi guncelleriz diye dusunuyorum. Torreira'nin da oynayacagini sanmiyorum ilk macta ama bu liste iki mac icinse mantikli isminin yazilmasi. Bakambu bence eklenecektir, kesin diyorum hatta. Sadece resmi imza bekleniyordur (lisans).

Üst Alt