#94 Lucas Ontivero - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#94 Lucas Ontivero

balon diyip geçelim, bruma gibi olacak sonu, beklentiler fazla olmasın. sonra yaygara kopuyor. GS miz için hayırlısı olsun :)

Soyadi Güney Amerikali diye büyük yetenek zanneden çok burada.

Bu oyuncu bizim için faydali olacagini şahsen bilmiyorum, ama Amrabatdan iyise oynasin.

Bazı futbolcular vardır, hani sonradan deriz yaa "keşke zamanında alsaydık" artık çok geç. Umarım aynı sözleri şimdi başka kulüpler Ontivero için söyler.

Fatih terimciler galatasaraya zarar veren kişilerdir.

Onları takmayın, kendi haline bırakın.

Kudursunlar.

ONLAR VE FATİH TERİM KAYBETTİ.

hqdefault.jpg

Şu kare kadar beni mutlu eden bir an yok.

İyice araştırılıp, öyle alınmıştır umarım. Carrusca faciası gibi bir şey olmaz. Bu dönem muhtemel başarısızlıkta Mancini'ye protestolar başlayabilir, bir de 10 puan gerçeği var. Mancini, başarıya alışmış bir takım aldı, transfer döneminde de bir hayli risk aldı. Umarım gereken sabrı gösterebiliriz.

Camiamıza hayırlı olsun.

Fatih terimciler galatasaraya zarar veren kişilerdir.

Onları takmayın, kendi haline bırakın.

Kudursunlar.

ONLAR VE KRO FATİH TERİM KAYBETTİ.

hqdefault.jpg

Şu kare kadar beni mutlu eden bir an yok.

Sen bu konuşmanla kendi kendine birşeyler söylediğinimi sanıyorsun ? Bu resme bakıp mutlu oluyorsan sana diyecek söz bulunmaz.

Birşeyleri ifade ederken kendinizi küçük düşürmeyin.

Gençlere yönelik transferler beni cok mutlu ediyor. Gunu kurtarmak adina degil geleceğin Galatasaray'ini yaratmak adina caba sarf eden Mancini'ye saygim sonsuz.. camiamiza hayırlı olsun

Adam sürekli kulüp degistirdi, o kulüplerin bir bildikleri vardir.

Adam daha 19 yaşında. Ve profesyonel olarak sözleşme imzaladığı 2. kulüp biziz. Kulüp değiştirdiği falan yok. O dediğin kulüplerde sadece alt yapı eğitimi almış. Buda onun kalitesini belli eder. Ayrıca Real Madrid gibi bir dev ışık görmüş ki, alt yapısında denemiş.

Adam daha 19 yaşında. Ve profesyonel olarak sözleşme imzaladığı 2. kulüp biziz. Kulüp değiştirdiği falan yok. O dediğin kulüplerde sadece alt yapı eğitimi almış. Buda onun kalitesini belli eder. Ayrıca Real Madrid gibi bir dev ışık görmüş ki, alt yapısında denemiş.

Bir Avrupa devi, bir futbolcuyu denerse, bui kaliteli oldugunu anlama gelmiyor. Sadece denedi.

Kalitesi belli olsaydi Real Madrid'de kalirdi, degil mi?

Ayrica kötü olacagini demedim, oyuncugu hiç izlemedigim için ama onca altyapi kulüpleri degistirdigi için birsey olmasi lazim.

Üst Alt