#97 Emre Mor - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Ben böyle Yetenek ve fiziksel üstünlük en son Drogba´da gördüm. Boyuna ve cüssesine göre inanilmaz bir fizigi var. Sadece calimlari, topla gitmesi degil, rakibe baski yaptiginda da ondan topu kolay saklayabilecek rakip yok, bir sekilde tepikliyor topu.

Bir okadar da futbolu yanlis oynuyor. Bu durum diyer takim arkadaslarini rahatsiz eden bir durum, bu sorunu yasamistir simdiye kadar oynadigi her kulüpte. Su an bizde sürekli takim arkadaslari, topu oynamasi gerektigi yeri söylüyor. Bunu kendisi caktigi an, bu ligin en iyi oyuncusu olur.

Kontrolsuz bir enerji küpü, enerjisini kontrol edebildigi vakit onu tutabilecek kimse yok.

1e5fa12084bf457181ccfe54f2cfd1a9.jpeg

bu mental özelliklerle kendisinden pek bir şey olacağı yok

ancak ikinci yarı özellikle gol lazımken sahaya sürerek kişisel becerisinden verim alabiliriz keza kapanıp kontra beklerken de verimli olabilir

başka türlü verim alabileceğimizi sanmıyorum, kesinlikle 11 başlamamalı

super-sub e.mor

bu mental özelliklerle kendisinden pek bir şey olacağı yok

ancak ikinci yarı özellikle gol lazımken sahaya sürerek kişisel becerisinden verim alabiliriz keza kapanıp kontra beklerken de verimli olabilir

başka türlü verim alabileceğimizi sanmıyorum, kesinlikle 11 başlamamalı

super-sub e.mor
mental özellikleri belhanda leşinden 5 kat daha iyi.oyunu daha hızlı oynayabiliyor.belhanda ilk 11 başlayabiliyorsa emre mor'da başlar.ayrıca pas kalitesi
belhanda'dan 20 kat daha iyidir.topun şiddetini dahi ayarlayamama gibi basit bir şeyi yapamayan bir oyuncu değil.

mental özellikleri belhanda leşinden 5 kat daha iyi.oyunu daha hızlı oynayabiliyor.belhanda ilk 11 başlayabiliyorsa emre mor'da başlar.ayrıca pas kalitesi
belhanda'dan 20 kat daha iyidir.topun şiddetini dahi ayarlayamama gibi basit bir şeyi yapamayan bir oyuncu değil.

ya kuşsun ya da futbol cahilisin

başka türlü birisinin bunu ciddi ciddi, inanarak yazabileceğine ihtimal vermiyorum

ya kuşsun ya da futbol cahilisin

başka türlü birisinin bunu ciddi ciddi, inanarak yazabileceğine ihtimal vermiyorum
kripto fenerlisin bence sen .belhada'nın mental olarak zayıf olmadığını ve pas kalitesinin yüksek olduğunu iddia ediyorsan zaten maçları dahi izlemiyorsundur.kaç kart görmüş,kart top kaptırmış bir ara bakta madem istatistiklere sonra yorum at.gözlüğü takmışsınız fanboyluktan başka birşey yapmıyonuz.

kripto fenerlisin bence sen .belhada'nın mental olarak zayıf olmadığını ve pas kalitesinin yüksek olduğunu iddia ediyorsan zaten maçları dahi izlemiyorsundur.kaç kart görmüş,kart top kaptırmış bir ara bakta madem istatistiklere sonra yorum at.gözlüğü takmışsınız fanboyluktan başka birşey yapmıyonuz.

soluklan ve bir önceki yani beni alıntıladığın mesajı bir daha oku, konunun emre mor olduğundan bile haberin yok galiba

bir anlık hışımla böyle cevaplar vermezsen senin için daha iyi olur.

ayrıca okuduğunu anlama problemin olduğunu sanmıyorum sadece art niyet var sende. çünkü benim yazdığım cümlede -senden direk alıntı yapıyorum- "belhada'nın mental olarak zayıf olmadığını ve pas kalitesinin yüksek olduğunu iddia" etmekle ilgili tek bir fikir bile içermiyor

sonuç olarak bana at gözlüklü diyen sensin ama ne acı ki o gözlüğü sen takıyorsun dostum.

En son maçta gördüğü kırmızı ve transferlerden sonra kimse kadroda banko olarak görmüyor Emre Mor 'u ama bence bu senenin flaş oyuncusu Emre Mor olacak çok maçın kilidini çözen adam olacak

Bal yapamayan arı kıvamından çıkıp Babel-Feghouli ve Falcao gibi skor üretebilen adamlara servis yapmaya başladığı zaman onu kimse tutamayacak

En son maçta gördüğü kırmızı ve transferlerden sonra kimse kadroda banko olarak görmüyor Emre Mor 'u ama bence bu senenin flaş oyuncusu Emre Mor olacak çok maçın kilidini çözen adam olacak

Bal yapamayan arı kıvamından çıkıp Babel-Feghouli ve Falcao gibi skor üretebilen adamlara servis yapmaya başladığı zaman onu kimse tutamayacak
Gel de inanma.
O kadar güzel anlatmışsın ki neredeyse inanacaktım.
Emre Mor'dan bir cacık olmaz.
Senin dediğin gibi maç ta kazandıramaz.
Gördüğü kırmızı kart da temas yok diyenler olacak ama hakeme el kol hareketi var.
Bence isabet oldu belki bir ders çıkarır diyeceğim ama ben Dortmund'daki Emre Mor'u yakınen takip ettim.
Arkadaşım Dortmund kulübünde çalışıyor.
Emre Mor 19 yaşında Shisha Bar açmak için Dortmund yönetiminden izin isteyen bir çocuk.
Bu da vukuatlerinden sadece biri.
Gerisini sen düşün.

Bence bu çocuk için çok fazla beklentiye giriyoruz.
Bırakalım futbolunu oynasın.
Olmazsa kendi bilir, zaten kiralık göndeririz geri.

Gscimbom mobil

Ben olsam Emre'yi özellikle şampiyonlar liginde oynatırım. Çünkü bize sadece ŞL tskımları 3. Bölgede açık alan bırakır. Emre de bunlardan iyi faydalanır. En az 30 dakika oynatırdım her maç.

Gel de inanma.
O kadar güzel anlatmışsın ki neredeyse inanacaktım.
Emre Mor'dan bir cacık olmaz.
Senin dediğin gibi maç ta kazandıramaz.
Gördüğü kırmızı kart da temas yok diyenler olacak ama hakeme el kol hareketi var.
Bence isabet oldu belki bir ders çıkarır diyeceğim ama ben Dortmund'daki Emre Mor'u yakınen takip ettim.
Arkadaşım Dortmund kulübünde çalışıyor.
Emre Mor 19 yaşında Shisha Bar açmak için Dortmund yönetiminden izin isteyen bir çocuk.
Bu da vukuatlerinden sadece biri.
Gerisini sen düşün.

Bence bu çocuk için çok fazla beklentiye giriyoruz.
Bırakalım futbolunu oynasın.
Olmazsa kendi bilir, zaten kiralık göndeririz geri.

Gscimbom mobil
evet çocukken çok fazla hata yaptı.çocukun reel iqsu düşük bu gerçek,üstüne fakir bir çocukluk geçirmiş sokaklarda anne,baba ayrı.çelimsiz bir türk.emre çocukken çok zorluk yaşamış ama beyin olarak olgunlaştı.kendisini toplamak istiyor galatsaray'a gelmek kendisi istedi fatih hocanın kafasında yoktu emre.o yeni bir başlangıç yapmak için fatih terimin yanina geldi galatsaray'a değil.18.yaşında danimarka'da orta sıra takımında 4maç oynamış biriydi milli takıma gelmeden.hoca onu sokaktan aldı ve kariyerinin hızlı çıkışını sağladı.bu çocuk celta net 1,700 alırken galatasaray'da 700Bin euro ya tamam dedi.kendine taht yapmış,mercedesle mankenleri götüren bir çocuktu geçen sene.şuan florya tesislerinde yatıyor biliyor musunuz?.kötü de oynasa leşte atsa yeteneksiz gibi de görünse desteklemeliyiz.
http://instagr.am/p/B1_KaVpl63O/

Üst Alt