#97 Emre Mor - Sayfa 41 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Son kararları hala sıkıntılı fakat o girdikten sonra takım baya rahatladı. Rakibi geriye doğru itti bu açıdan çok daha fazla forma şansı bulmalı.

Takimda calim atip adam gecebilen tek suratli futbolcumuz

Verstuurd vanaf mijn GM1913 met Tapatalk
Mesela Babel ve Feghouli'nin de çalım atma özelliği var ama can alıcı nokta şu "çalım atıp adam geçebilen" Feghouli rakibini çalımlıyor ama rakibinin yanından koşup gidecek hali olmuyor çoğu zaman Babel'de aynı çalım atamayacak oyuncular değiller ama çalım atarak en fazla ayağındaki topu saklarlar

oynaması lazım

emre'nin mecburen oynayacağı bir takım olmak ciddi anlamda sıkıntılı bir durum ama başka top taşıyacak oyuncu yok.

bu nasıl transfer planlaması böyle

resmen ucuz ne varsa toplamışız.

Özgüven yani mental olarak dipte.adama ne yaptılarsa dortmund ve celta da hayata küsmüş adeta. Yok hızlıymış adam geçiyormuş 11 başlasınmış. Ne 11 i kadroda olması mucize şu haliyle. Terim İnanılmaz bir mücadele veriyor eski günlerine dönmesi için ama çok zorlu fikstürde emre kumarı oynayıp hedefleri kaybetmek var. Oyuna girince tamamen amatör şeyler yapıyor adam geçmesi, şutu, faulü normal yaptığı birşey yok. Terim bu adamı 4 yıl önceki haline çevirsin tek kelime eleştirmem helal hocom derim

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bin kez hata yapsa da oynamalı. Ayrıca maç içinde serbestlik tanınmali kendisine. Hayır anlamıyorum patlama yaparsa alamayız sene sonunda falan diye mi oynatmıyoruz. 8 milyon opsiyonu düşürecez o yüzden mi yani!! Abi şu takimda daha iyi diyebileceğim kimse yok adam en azından heyecan katıyor. Her an rakip takimdan bir kişi kırmızı görebilir her an penaltı kazanabiliriz sayesinde. Ben babelin ayağındayken heyecanlanmiyorum artik veya feghoulinin ayağındayken ben emre tipi oyuncularin ayağındayken her an bişey olacakmış gibi hissediyorum bilmiyorum yanlış mi düşünüyorum.

Sağ kanatta Feghouli yerine mi oynar sol kanatta Babel yerine mi oynar bilmiyorum ama bu çocuğun oynaması gerekiyor takımda Belhanda'nın yaptığı işi yapabilecek başka oyuncumuz yok diyor ya Fatih Terim asıl Emre Mor'un yaptığı işi yapabilecek kimse yok

Çok kötü olsa da top ezse de yeteneklerinin hatırına oynar bu gün 25-30 dakikada takımımızın 90 dakika boyunca yapamadığı kadar zorladı Brugge'yi

Üst Alt