#99 Fatih Öztürk - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#99 Fatih Öztürk

üstad tekrar izlemedim ama özet yakalarsam kale arkası...Taylan eliyle gösteriyor kendi önünü - kontrolde yapıyor...gerisini küfürsüz söyleyemiyorum.

ama tekrarda bakacağım.. Taylan eliyle önünü gösteriyor Fatih'e
Bilmiyorum ama kaleci de inisiyatif almali. Adam top istiyor da 3 tarafinda oyuncu var. Bu adam kac defa ayni hatayi yapti?
Ha, Fatih'e cok kizmiyorum ama degaj yapmaliydi

Kötü kaleci ama ismail kafar asla değil bu zamana kadar kaleci hatasından yediğimiz golleri görünce keşke oynadaydı dedim hep kendi kendime. En azından bu kadar çok puan kaybetmezdik kaleciden kaynaklı

Gollerde hatası yok hoca paslı çıkın dediyse ona uymak zorunda tamamen marcao ve taylanın malliklari . Ama Uğurcan bizim kalede olsa 2 golden birini mutlaka tutardı çok ekstra oynadı bu akşam..Özellikle ilk gol çok sert gelse de elinin üstünden geçmiş uzanamayacagi bir top değildi .

Bilmiyorum ama kaleci de inisiyatif almali. Adam top istiyor da 3 tarafinda oyuncu var. Bu adam kac defa ayni hatayi yapti?
Ha, Fatih'e cok kizmiyorum ama degaj yapmaliydi
orda hemfikiriz ama iddaa ediyorum Avrup'nın her takımında oynayan herhangi bir ortasaha oyunucu (berkan hariç tabii - onunda önü boşken Nwakameye topuk pası var ilk yarı) bu top atıldığında arkasını bir döner (çünkü bakmıştır) önü bomboş hatta 4 TS'li adam ekarte edilmiş şekilde oyun kurar..

Çıldırıyorum düşündükçe

orda hemfikiriz ama iddaa ediyorum Avrup'nın her takımında oynayan herhangi bir ortasaha oyunucu (berkan hariç tabii - onunda önü boşken Nwakameye topuk pası var ilk yarı) bu top atıldığında arkasını bir döner (çünkü bakmıştır) önü bomboş hatta 4 TS'li adam ekarte edilmiş şekilde oyun kurar..

Çıldırıyorum düşündükçe
Yaw ayni sekilde kac gol yedik. Pozisyon vermeden 2 gol yedik. Fıttıracagim

Hı gollerde yapabileceği hiçbir şey yoktu eleştiremem. İlk golde Ömer & Marcao ikilisi adama al da at dediler ikinci golde Taylan öyle olmaz gol böyle attırılır diye Visca nın önüne doğru indirdi topu

Bu varken İsmaili oynatan hocaya birdaha görev verilmesin , Fatih de kötü kaleci ama en azından kaleci geçmişi var. İsmail top toplayıcı bile olamaz.

Kaleci olmayanın yerine oynasaydı şimdiye kadar en azından bir kaç puan almıştık diğer maçlarda ve daha önemlisi kupadan elenmezdik.

İlk golü cikarabilseydi maçın adamı olurdu sadcee o kurtarışla. Bir karış yukarıya gitti top. İyi reflex genede 120km ile o mesafeden vurulan bir topa.

GscimbomMobile

Üst Alt