#99 Fatih Öztürk - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#99 Fatih Öztürk

Bence her yazilana da inanmamak lazim olayin gercek yuzu nedir bilmiyoruz

Podolski’nin basina aynisi gelmisti Bizde oynadigi dönem ve podolski ailemi rahatsiz ettikleri icin gazetecilere saldirdim demisti

Taraftar olarak Bizde hak vermistik,belki isimle alakali bi durumdur biri poldi digeri kasimpasali Fatih

Minimal bir kredisi vardı. O da ilk 90dk’sına çıkmadan bitti.
Bu hikayenin sonu belli. FB maçında kaleyi Okan’a devreder.
Bi daha da forma yüzü göremez

Ağır saçmalamışsınız yalnız.
Size ne adamın özel hayatından ya da yanında ki kadından. Kaldı ki neyin ne olduğu da belirsiz. Gerçekse de Tabi ki bu tür ilişkileri onaylamam ama bu o insanların tercihi. Diğer tüm star futbolcular veya futbolcularımız sanki hepsi çok düzeyli mi ilişkiler yaşıyorlar. Her takım hepsini kovsun o zaman. Taraftara kulube bi saygısızlığı olmazsa, ahlaki değerleri ALANEN VE BİLEREK İSTEYEREK zorlamazsa çıksın topunu oynasın ben ona bakarım.

Nedense bana güven verdi. Maaşı hala çok fazla. Ama kendine güveniyor Fatih ve ben eski kaleci olarak bunu görüyorum ve hissediyorum.

Oldukça tecrübeli bir kaleci zaten. Kaldı ki yedek kaleci dediğin tecrübeli olur. 32-34 yaş arası yedek kaleci ideal.

Sırıtmıyor. Okan kalede çok emanet duruyordu.

Yoksa Okan yetenek olarak Fatih’den çok daha iyi. Iyi bir potansiyeli var. Ama kalede sanki birinin kardeşiymiş gibi duruyor. ‘Fatih hoca benim kardeşim var o geçer kaleye yetenekli çocuk’.

Üst Alt