#99 Mario Lemina - Sayfa 100 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
balotelli-nin-eski-nisanlisi-futbolcu-10633136_9129_amp.jpg

Bu Bertrama kivirciklariyla güler ustat

Benim bekledigim fenerin en az 6 puan daha kaybedecegi. Ts yine en az 8 10 arasi kaybeder. Bjk zaten pas. Sivas yine en az 8 10 civari kaybeder. Basak yine 8 10 civari kaybeder. Biz bugun kaybetsek de icerideki
Gencler
Bjk
Ts
Goztepe
Antep maclarindan kesin 15
Sivas
Rize
Basak
Alanya
Ankara
Antalya
Su 6 mactan 13 veya 14 puan aldigimiz an sampiyonuz.
Tam kadro cikarsak bence kesin aliriz.

Bu sezonki en iyi transferimiz. Keşke bonservisini alabilsek.

Maalesef büyük yatırıma girilecek oyuncu için fazla sakatlanıyor, golcülük özelliği hemen hiç yok ve diagonal paslarda da üstün beceri göstermedi. Müthiş savunmacı, insan üstü fiziği var ve her şeyden öte muazzam bir insani karakteri var ama kendisine verilebilecek tarzda bonservise daha iyi bir oyuncunun bulunamayacağından emin değilim. Mesela ben Fenerli Gustavo'ya da pahalı diyordum alındığında ve Lemina'dan 6-7 yaş büyük olduğu için sahadaki enerji farkını da hissediyorsun ama yalan yok işin bilhassa hücum tarafında, atağa çıkarmada, kanatlara uzun top atmada ve uzaktan şutlarda Gustavo'nun CV'sinin neden çok daha dolu olduğunu idrak edebiliyorsun. O yüzden o tarz bonservis verilecekse de Melo-Gustavo gibi hem kariyeri, hem yetenekleri belli, hem de daha zor sakatlanan bir oyuncuya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Ha, Lemina bu FFP şartlarında 1 sene daha kiralanırsa tabii ki ballı kaymak olur ama ele 6 numaraya verilebilecek 10 milyon gibi bir para geçerse bunun Lemina'ya harcanması konusunda hala emin olamadım ne yazık ki.

Maalesef büyük yatırıma girilecek oyuncu için fazla sakatlanıyor, golcülük özelliği hemen hiç yok ve diagonal paslarda da üstün beceri göstermedi. Müthiş savunmacı, insan üstü fiziği var ve her şeyden öte muazzam bir insani karakteri var ama kendisine verilebilecek tarzda bonservise daha iyi bir oyuncunun bulunamayacağından emin değilim. Mesela ben Fenerli Gustavo'ya da pahalı diyordum ve Lemina'dan 6-7 yaş büyük olduğu için sahadaki enerji farkını da hissediyorsun ama yalan yok işin bilhassa hücum tarafında, atağa çıkarmada, kanatlara uzun top atmada ve uzaktan şutlarda Gustavo'nun CV'sinin neden çok daha dolu olduğunu idrak edebiliyorsun. O yüzden o tarz bonservis verilecekse de Melo-Gustavo gibi hem kariyeri, hem yetenekleri belli, hem de daha zor sakatlanan bir oyuncuya ihtiyacımız olduğunu düşünüyorum. Ha, Lemina bu FFP şartlarında 1 sene daha kiralanırsa tabii ki ballı kaymak olur ama ele 6 numaraya verilebilecek 10 milyon gibi bir para geçerse bunun Lemina'ya harcanması konusunda hala emin olamadım ne yazık ki.

Şimdi takımdan kim gittiyse yerini doldurma konusunda sıkıntı çektik. Bir çuval para harcayıp lemina'yı arama ihtimalimiz geliyor gözümün önüne. O yüzden risk almak istemiyorum.

Şimdi takımdan kim gittiyse yerini doldurma konusunda sıkıntı çektik. Bir çuval para harcayıp lemina'yı arama ihtimalimiz geliyor gözümün önüne. O yüzden risk almak istemiyorum.

Yani transfer işinde risk her zaman var tabii. Bence 2011-12 Elmander'ine de profil ve oyuncu karakteri gereği en yakın transferimiz Sigthorrson'du, hayatı boyunca grip olup yatağa girmemiş adam bizle daha sahaya ayağını basmadan kariyer bitiren sakatlık geçirdi. Ama gidip Kasımpaşa'nın yarım sezonluk altıpas santraforuna 15 milyon para vermediğin sürece büyük talihsizlikler haricinde çok da can sıkacak bir şey yaşayacağını düşünmüyorum. Ayrıca ne yazık ki bizim ayarda kulüp için büyük paralar harcanacaksa Lemina da sağlık bakımından en güvenilir isim olmayacağını bu sezon içinde birden çok kez ispatladı. Gönül ister ki ekonomisi bugünkünden en azından 2 kat iyi kulüp olalım, Lemina gibi bir riskin altına girebilecek rahatlıkta olalım ama öyle bir imkanımız olmadığı için de yaz sezonu için de Lemina'yı tek alternatifmiş gibi görmememiz gerektiğini düşünüyorum.

Sahada olsa muhtemelen yediğimiz o tek golü de yemezdik. Seviyorum bu adamı. Umarım kariyerinin geri kalanında sakatlığın ne olduğunu unuttuğu, sağlıklı yıllar geçirir.

Üst Alt