#99 Mario Lemina - Sayfa 84 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
EP2YdPpXUAAHQmH

Luyi de saglam donerse iyi bir sag bek, iyi bir orta saha, iyi bir forvet ve Onyekuru ile cok saglam takim oluruz.
Belhanda 4 5 milyon
Maicon 2 milyon
Cagne 4 5 milyon
Yazin yine Lemina ve Onye kiralik. Kalan para da sag bek ve orta saha icin kullanilir. Forvet transferi de bir sekilde halledilir. FFP ne zaman bitiyor unuttum ama 2021 yazina bitme ihtimali varsa zorunlu opsiyonlarla 1 2 oyuncu aliriz.

Luyi de saglam donerse iyi bir sag bek, iyi bir orta saha, iyi bir forvet ve Onyekuru ile cok saglam takim oluruz.
Belhanda 4 5 milyon
Maicon 2 milyon
Cagne 4 5 milyon
Yazin yine Lemina ve Onye kiralik. Kalan para da sag bek ve orta saha icin kullanilir. Forvet transferi de bir sekilde halledilir. FFP ne zaman bitiyor unuttum ama 2021 yazina bitme ihtimali varsa zorunlu opsiyonlarla 1 2 oyuncu aliriz.
Maaşları düşük tutarsak olur bu iş ama Mert Hakan'a gidip 1.8 m euro basarsak hayal. Emre Akbaba 1.75 alıyor o kadar almayı haketmiyor bence çok büyük paralar bunlar.

Ne yapıp edip almak lazım. Şimdiden başlasınlar görüşmeye 10m euroya ikna edilirse direk alalım bu çocuğu. Çok klas bir adam gerekirse falcao, belhanda, diagne ne var ne yok satılsın buna yatırım yapılsın.

Gitme, kal! Gitme, kal
Ya da beni de yanına al da kalmayayım
Bir başıma bu diyarda
Sensiz olamam, yapamam
Beni de al yanına. 💞

lemina.jpg

Üst Alt