A. Koç: "8. şampiyonluğu kutlayanın, müzesinde 8 tane kupası olur... 2023-24 sezonundan itibaren armamıza 5 yıldızı koyacağız!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A. Koç: "8. şampiyonluğu kutlayanın, müzesinde 8 tane kupası olur... 2023-24 sezonundan itibaren armamıza 5 yıldızı koyacağız!"

Başarısızlık psikolojisini ciddi şekilde bozmuş ,seneye her hafta kayiracak bir federasyon istiyor çünkü takımina zerre guvenmiyor

Ali Koç: "Kendi hayal dünyalarında yaşayıp, 8 şampiyonluk diyeceklerse o kendi bilecekleri iş çünkü hiçbir zaman değişmeyecek. 8. şampiyonluğu kutlayanın, müzesinde 8 tane kupası olur. Ama müzesinde 8 tane kupaları yok!"

Ali Koç: "28 şampiyonlukla Türkiye'nin en fazla şampiyon olan futbol takımı Fenerbahçe!!!"

:asd:
Hayalden vurup kendi de aynısını yapıyor yav :asd:

konuşmayı yeni izlemeye başladım geriden.

Başlıkta haklı ... henüz içeriğini dinlemedim / okumadım.

Yani şampiyon oldular zannedersin ülkede devrim yapıldı - sabah kalkıyorum kanal açıyorum Ay ne güzel ışıklar , şuna bakar mısınız - yani tamam güzel görüntü allah için eyvallta bu kadar tema olarak göze sokulmaz basit bir şampiyonluk.

Siyasilerin antalya maçına gelmiş olmaları - o kadar organizasyonun yapılmış olması vs cabası... yani yer gör birbirine girse orda olacaklardı şampiyon her şekilde.

Ali Koç: "Trabzonlulara sesleniyorum! 8. şampiyonluk kupası asla sizde olmayacak. Artık camianızı gerçeklerle alıştırın."

Üst Alt