A.L L Grubu | Beşiktaş 1-0 Cska Sofya | 16 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.L L Grubu | Beşiktaş 1-0 Cska Sofya | 16 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: A.L L Grubu | Beşiktaş 1-0 Cska Sofya | 16 Eylül | Maç Sonucu

Ben oynamasın demedimki sadece 2.kaleci şuan tek önliberoyu söyledim tek önliberoyla ernst darmadagın olur maçı izlediysen Holosko ve Hilbertin etkisizligini gördün guti forvet arkası değildi ön libero olarak oynadı quaresma son yarım saatte girdi Ferrari yavaş Toraman onun kadar değil

Ferrari defansif açıdan daha iyi zaten. Hatta ağır değil dediğin gibi. Geçen yılın ilk yarısı gibi oynayamadı bir daha ama orası ayrı. Yahu ben Cenk iyiyken Hakan'ı koymak hata dedim sen Hakan oynuyor zaten dedin :D Hilbert çok kötü zaten iyi orta açıyor o kadar. Holosko iyi adamdır ama. Sağ tarafta kullanmaması hata. Guti - Q7- Holosko Bobo, Ernst, Necip en ideali. Fantezi aramaya gerek yok.

Beşiktaşı geçen sezon başında ki halimize çok benzetiyorum.Biz 8 hafta, yaklaşık 2 ay, iyi skorlarla iyi oyunla gitmiştik.Bakalım sonlarını göreceğiz :)

İlk defa çok sıkı fenerli olacağım Beşiktaş maçında. Bildiğin fener gol attığında mahallede tur bile atabilirim o derece. Çok havalandı Beşiktaş çok. Eyvallah kadro güzelde geçen sezon ''aga Keita olmasa var ya, o kazandırdı lan maçı size'' diyen elemanlar şimdi gelmiş, Keita adam değil tarzında konuşuyor.

Bizden önce bi Fener yense de havaları alsa.

Katılmıyorum. Fb galibiyetle havaya girip çıkışa geçebilir. Aksi olurda yenilirse darma duman olur ki buda beni daha mutlu eder :). BJk zaten yoğun maç temposundan düşüşe geçer, Bu maç en kötü berabere bitsin yada BJK kazansa daha iyi olur.

Vay be, duyan da fener önüne gelene fark atıyor, hiç savunmada açık vermiyor zannedecek. Beşiktaşın şu maç verdiği gol pozisyonu kadar fener her maç sırf gol yiyor. Üzerine bir o kadar pozisyon da aut, korner, kalecide sonlanıyor.

Ha Erman'la Ahmet Çakar daha 3 hafta önceden Fener galibiyetinin yolunu yaptılar "aman Fb, Gs erken kopmasın ligden" diye, orası ayrı.

Ligden kopmasın muhabbeti de ne oluyor yahu.

Fb'nin 5 yıldır derbi karnesi ortada hangisinde çok favori çıktı ki.O maçların atmosferi farklı oluyor.

Beşiktaşı geçen sezon başında ki halimize çok benzetiyorum.Biz 8 hafta, yaklaşık 2 ay, iyi skorlarla iyi oyunla gitmiştik.Bakalım sonlarını göreceğiz :)

Aynen. Rüzgar arkalarında şuanlık işler müthiş gidiyor. Lakin iyi bir yenilgide Beşiktaş hayranlarını ben burada görmek isterim tekrar.

Hem ntvsporu dinliyorum hem yorumları okuyorum hem yorum yapıyorum kafam biraz karışık k.bakmayın holoskoyu seviyorum ama bu kadroyla bu kadar zemini unutmamak lazım

Bu Hilbert te aman aman bir futbolcu değil nasıl 90 dk sahada kaldı anlamadım.

Schuster eğer bu taktikle kadıköye çıkarsa fener fark atar kesinlikle Ernst in yanında Necip veya Aurelio oynamalı.

Vay be, duyan da fener önüne gelene fark atıyor, hiç savunmada açık vermiyor zannedecek. Beşiktaşın şu maç verdiği gol pozisyonu kadar fener her maç sırf gol yiyor. Üzerine bir o kadar pozisyon da aut, korner, kalecide sonlanıyor.

Ha Erman'la Ahmet Çakar daha 3 hafta önceden Fener galibiyetinin yolunu yaptılar "aman Fb, Gs erken kopmasın ligden" diye, orası ayrı.

Galatasaray forumuna gelmişsin şu kastettiğin ithama bak.Farklı renklere saygı gösteriliyor burada ama bu kadar değil.Sınırları bilmen gerek.

Hilbert ilk yarı çok vasattı.2.yarı yine iyi ortalar çıkarttı.

Tabata çok top ezdi beğenmedim onu.

Holosko'da solda hiç verimli olamaz.

Bu 3 beğenmediğim futbolcu fb maçında büyük olasılıkla oynamaz zaten.

Bi cacık olmaz bjkden.. Zaten kuponumuda yatırdılar :mad:

Aynen. Rüzgar arkalarında şuanlık işler müthiş gidiyor. Lakin iyi bir yenilgide Beşiktaş hayranlarını ben burada görmek isterim tekrar.

Beşiktaş rotasyonu çok yapıyor galatasaray bu kadar yapmıyordu şu ana kadar bi ernst çıkmadı bu hataya düşmüyorlar tabi bu rotasyon dezavantajda olabilir

Olum bırakın Beşiktaş'ı da şu olay doğrumu acaba ya.Bordeaux maçında bizim Kewell ile attığımız 2.golden önceki Sabri'nin taç yerine dikkat bir.Şimdi face de gördüm bende.Benim göz mü bozuk yoksa adam nerden taç atıyor :)

Harry Kewell'ın Bordeaux'a attığı enfes gol

Alpay taç çizgisi orası ama gözükmüyor. Dikkat edersen ceza sahası çizgilerini de göremezsin.

Görüntünün kalitesi düşük. 55'inci saniyeye dikkat et yardımcı hakemin nerede olduğuna bak anlarsın.

Alpay taç çizgisi orası ama gözükmüyor. Dikkat edersen ceza sahası çizgilerini de göremezsin.

Görüntünün kalitesi düşük. 55'inci saniyeye dikkat et yardımcı hakemin nerede olduğuna bak anlarsın.

Yok zaten maçı Tv den izlemiştim ama bunu görünce de bir saçmalık vardır diye düşündüm ama doğru dediğin şimdi hatırladım.

Beşiktaş ligde böyle oyna(ya)maz.7 yabancı ile maça başladılar ve toplamda 9 yabancılarını da bu maçta kullandılar.Önemli olan kazanmak.Schuster,CSKA'yı ciddiye almamış zaten.Kadro seçiminden öyle anlaşılıyor.:b5:

Beşiktaş ligde böyle oyna(ya)maz.7 yabancı ile maça başladılar ve toplamda 9 yabancılarını da bu maçta kullandılar.Önemli olan kazanmak.Schuster,CSKA'yı ciddiye almamış zaten.Kadro seçiminden öyle anlaşılıyor.:b5:

Antuda 100 sayfa yorum var bir allahın kulu böyle yazmamış burda aklı başında adamlar var bu yüzden burdayım şunlara bak fenerbahçeyi bu kadar desteklememişlerdi 30-40 sayfa haydi cska ha gayret gibisinden ...

Antuda 100 sayfa yorum var bir allahın kulu böyle yazmamış burda aklı başında adamlar var bu yüzden burdayım şunlara bak fenerbahçeyi bu kadar desteklememişlerdi 30-40 sayfa haydi cska ha gayret gibisinden ...

Bizlerden cska galibiyetini dile getiren yorum olmadı,ama derbi adına fbyi şanslı görenleri de sırf işinize gelmiyor diye aklı başında olmayanlar olarak düşüneceksen sıkıntı olur.

Üst Alt