A.Ligi L Grubu | Beşiktaş 1-3 Porto | 21 Ekim | Maç Sonucu - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Ligi L Grubu | Beşiktaş 1-3 Porto | 21 Ekim | Maç Sonucu

Cevap: A.Ligi L Grubu | Beşiktaş 0-1 Porto | 21 Ekim | Devre Arası | Star TV

Portonun bir tane eksigi var Fucile tam kadro oynuyorlar!

Cevap: A.Ligi L Grubu | Beşiktaş 0-2 Porto | 21 Ekim | Devre Arası | Star TV

Hulk'ta tam Hulk arkadaş.Fizik falan gayet insanlık dışı.

Bu kadar kötü degildi Türk futbolu 2 sene önce, kötüydü, nerdeyse hep kötüydü, ama bu yil dibe vurdu. Daha asagisi yok. Son sampiyonumuz ligde nerdeyse bütün maclarini kazaniyor, Avrupa'da daha gol atamadi. Avrupa liginde daha grup asamasinda tek temsilcimiz var. Milli takimimiz Azerbeycan'a yeniliyor. Ve o milli takimin en cok gol atmis oyuncusu, en önemli yildizlarindan biri Stoke City'de birak yedek kalmayi, kadroya giremiyor. Bu kadar kötüsünü en azindan son 10 yilda görmemistim.

Bursa'nın Avrupa tecrübesi yok. Tolere edilebilir bundan dolayı. Beşiktaş başarılıydı şu zamana kadar. Biz ve Fener erken elendik. Haklısın aslında. Ama ne zaman çok takımla üst turlarda temsil ettik Türkiye'yi? Ben hatırlamıyorum.

Türkiye'nin en iyi futbolunu oynayan, sözde en iyi takimi. Kendi sahasinda 10 kisi kalan rakibi karsisinda 2-0 yenik durumda. Önümüzdeki senelerde sampiyonlar ligine gidebilecek takimimiz olmayacak bu gidisle. Gerci gitmememiz daha hayirli sanirim.

dvilvb.jpg

Bursa'nın Avrupa tecrübesi yok. Tolere edilebilir bundan dolayı. Beşiktaş başarılıydı şu zamana kadar. Biz ve Fener erken elendik. Haklısın aslında. Ama ne zaman çok takımla üst turlarda temsil ettik Türkiye'yi? Ben hatırlamıyorum.

Beşiktaş'ın yendiği takımlar zayıf takımlardı ama.

şu açık ki bjk gibi,bizim oynamak istediğimiz gibi önde oynamak istiyorsan hem doğru oyuncular,hem kaliteli ouncular gerek ki bizim takımları da aşıyor bu.işte bi hakan bi zapo attı 2-0 oldu:D

Gecen sene bile daha iyiydik. 2 takimimiz vardi gruplarda. 2'si de lider cikti yanlis hatirlamiyorsam. Ondan önceki sene biraz daha iyi. Nerdeyse ceyrek final oynayan takimimiz olacakti. Her sene geriye gitmisiz, ufak bir adim bile olsa. Yoksa cok daha degildik tabii, bundan sonra oluruz insallah dicem ama.. durum ortada.

Türkiye'de futbol bitmiş artık ya. Dün ManU tam kadro olmamasına rağmen Türkiye şampiyonuna top göstermedi. Bugün 10 kişi kalan Porto hala usturuplu bir futbol oynuyor. Bu oyunu Porto yerine Türkiye liginde bir takım oynamış olsaydı of ne süper takım ne şahane oynuyoruz bu sene bütün kupalar bizim diye başlardı herkes. Adamlar disiplinli çalışıyor, bakarmısınız şu oyunculardaki fiziklere boksör mübarek hepsi yıkılmıyorlar. Bizimkilerde göbek görüyoruz hala.

Türkiye'de futbol bitmiş artık ya. Dün ManU tam kadro olmamasına rağmen Türkiye şampiyonuna top göstermedi. Bugün 10 kişi kalan Porto hala usturuplu bir futbol oynuyor. Bu oyunu Porto yerine Türkiye liginde bir takım oynamış olsaydı of ne süper takım ne şahane oynuyoruz bu sene bütün kupalar bizim diye başlardı herkes. Adamlar disiplinli çalışıyor, bakarmısınız şu oyunculardaki fiziklere boksör mübarek hepsi yıkılmıyorlar. Bizimkilerde göbek görüyoruz hala.

dün anderson-volkan şeni yanyana gördüm aynı söylediğin gibiydi,adamdan 1.5 volkan şen çıkar direk.bacaklar,üst taraf çokk daha kalın..

ya bu portoda bi tarık sektui vardı bıraktı mı futbolu?

Üst Alt