A.Ligi L Grubu | R.Wien 1-2 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Ligi L Grubu | R.Wien 1-2 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu

Cevap: A.Ligi L Grubu | R.Wien 1-2 Beşiktaş | 30 Eylül | Maç Sonucu

fikrine saygı duyuyorum ama kafa yapımızı değiştirmeliyiz.avrupada türk takımları hep beraber başarı yakaladığı zaman.temmuzun ortasında sezonu açmak zorunda kalmayacağız

Yahu Beşiktaş'ın kaybetmesini istemek neden yazık-ayıp oluyor. Gayet istiyorum işte. Benim fikrim. Ülke puanına yapacağı katkı birşeyi değiştircek olsa amenna. Oturun hesaplayan birde rakip ülkelerinkini. Ayrıca banane. Ne yani 3.olanda mı şampiyonlar ligine gidice sanki. Zamanında biz yaptık ettik bizde dahil mahvettiler 8 yiyerek. Beter olsunlar. Avrupası-Amerikası yok. İyi oynayan kazansın. Rakibimin rakibi dostumdur. O sebeble yenilsinler. Çıkacaklar 7-8 yabancı ile oynayacaklar bende burdan alış tutucam (hani Türkiye için düşünenlere Türk oyuncusunu unutanlara).

fikrine saygı duyuyorum ama kafa yapımızı değiştirmeliyiz.avrupada türk takımları hep beraber başarı yakaladığı zaman.temmuzun ortasında sezonu açmak zorunda kalmayacağız

Yahu Beşiktaş'ın kaybetmesini istemek neden yazık-ayıp oluyor. Gayet istiyorum işte. Benim fikrim. Ülke puanına yapacağı katkı birşeyi değiştircek olsa amenna. Oturun hesaplayan birde rakip ülkelerinkini. Ayrıca banane. Ne yani 3.olanda mı şampiyonlar ligine gidice sanki. Zamanında biz yaptık ettik bizde dahil mahvettiler 8 yiyerek. Beter olsunlar. Avrupası-Amerikası yok. İyi oynayan kazansın. Rakibimin rakibi dostumdur. O sebeble yenilsinler. Çıkacaklar 7-8 yabancı ile oynayacaklar bende burdan alış tutucam (hani Türkiye için düşünenlere Türk oyuncusunu unutanlara).

Cok sacmaladin, ve senin gibi dusunenleri anlamasi guc.

Konu rakiplerimizi gecmek degil, arkamizda olanlari arkamizda birakmak. Su an Hollanda'nin ustundeyiz. Ajax ve Twente cok zor grupta, buyuk ihtimalle 4cu olarak elenirler SL'den. Kaldi Utrecht, AZ ve PSV. Bu takimlardan Besiktas'a rakip olacabilecek, veya gruptan cikma ihtimali yuksek olan takim PSV. Besiktas nekadar ilerlerse, bu ulke puani icin okadar iyi.

Kimse bir extra SL takimindan bahsetmiyor. Bunu 1 sezonda yapabilmek imkansiz, hele hele 1 takimla. Rusya ve Portekizin Avrupa Kupalarinda Benfica,Porto,CSKA,Zenit,Rubin gibi takimlari var. Turkiye'den ise sadece Besiktas, Bursaspor'u saymiyorum bile.

Senin dusuncene gore, Besiktas yenilsin, zaten kaybolmus bir sene Turk takimlari icin. Diyelim senin dedigin oldu, bu sezonu nasil telafi edecen ? Gercekten bukadar basit dusunen insanlarmisiniz ?

8 konusunu acmissin. Bizim yaptiklarimizi mahvettiler demissin. Besiktas'in 8-0 yenilmesi Galatasaray'in tarihine ve basarisina nasil leke surer ? Turk futbolu icin kotu gece olsada bunun Galatasaray'la alakasi yok, 2000 senesinde alinan kupayla asla ve asla alakasi yok. Koskoca Roma, Italyan futbolunun United'dan 7 yiyor. Bu tur maclar futbolda olabiliyor. Bizim yaptigimizi mahvettiler konusuna deyinmisken, Tromso ve Lviv maclarinidami Besiktas kaybetti ? Umarim nekadar sacmaladiginin farkina varmissindir.

Sorun cekememezlik. Ulke puani bahane. Hala Avrupa'da basariya ulasan tek Turk takimi Galatasaray diye diyer Turk takimlari basariya ulasmasin diye dusunen Galatasaray taraftari varya, gercekten cok uzucu. Ben Besiktas'li olmama ragmen Sabri Bordeaux'a o gollu attiginda oyle bir bagirdimki, bunu yapabilmek okadar zormu ? Su an Avrupa liglerinde ne Cimbom var, ne Fener var, ne Trabzon var, nede Bursa var. Aci gercek bu, tek Turk takimi Besiktas. Bu takimin Avrupa'da yenilmesini beklemekte sadece o kisinin bozuk karakterini ortaya koyar.

Gerçekten çok üzüldüm yorumları okuyorum da Bjk atıyo tüh felan yorumlar yazık ya fb neysede sonuçta bjk avrupada türkiyeyi temsil ediyor feneri tutmamda bjk yi tutarım ben avrupada

Dün bursa yenildi galatasaray yenilmiş gibi moralim bozuldu sonuçta türkiyeyi temsil ediyorlar ülke puanı aşşalarda

Benim yorumum bu olacak bunu okuyunca gerçekten içim acıdı...
gavurfb.png

beşiktaş bugün fark bile atardı,rapid o anlayışla herhangi bi takımı yenemez bence:D

Fener yenilse hadi neyse deme daha ironik bence. Ben renk ayırt etmem. Benim takımım belli. Onun her alanda başarısını isterim. Bu işin Türklüğü-Avrupalılığı kalmadı artık. Bu benim düşüncem. BJK olduğu için "yenilmesini isterim" demedim ya da fener olduğu için. Dün Bursa içinde söyledim, yarın Siirt içinde Ankaragücü içinde. Rakibimin zayıf olması (benden daha zayıf) benim işime gelir. Avrupada aldıkları başarı benim karnımı doyurmuyor ayrıca çokta enterasan etmiyor. Shaktar Donetsk'de şampiyon oldu misal herkes bu şu demek; başarılı olan olur. Başarılı ise zaten olur BJK. Ama bu benim onu destekleme zorunluluğumu gerektirmez. Bu takım benim rakibim dönecek benimle oynayacak o zaman tü-kaka. Yok öyle. Rakibim işte. Furkan ile önceden konuştuk bu konuyu. Ben kötü ya da saçma birşey demedim. Ohh yenildiler ohhh demedim. Beter olsunlar = kötü sonuç alsınlar dedim. Adamları sakatlansın demedim - destekleyipte bunu söyleyende var.

Rakibim her yerde rakibim. UEFA'yı bugün kazansalar bizim kupanın değeri azalır. Bu iş bu ülkede -az başarı dolu tarihimizde- anormal bir durum olmaktan çıkar.

Bu arada Furkan ; Temmuz ortasında lig "açmamak" genelde bizim takımlarımıza özel bir durum. Bu halde siz daha şanslısınız güçsüz rakipler ile güzel bir hazırlık dönemi geçirdiniz hem güzeş hem ciddi olarak. Biz geç açtıkta, fener açtıda ne oldu. Ülke puanı batsın arkadaş. Zamanında şampiyon olduk biz ne oldu peki ? 3 takım mı gittik Ş.Ligine İngiltere gibi. Asıl bu mantı değişmeli. Rekabet -doğru yönde- artmalı. Fikirler daha esnek olmalı. Milli duygular bir kenara bırakılmalı. Bu arada Final oynadığınız gün her rakibimi destelerim çünü oraya çıkarak bunu hakettiğini gösteriyor. Ama bugünki futbolunuzdan sonra "ohh iyii yendiler puan kazandık" demem. O kadro ile ya rahat kazanacaksın ya da yenileceksin. R.Wien nerde BJK nerde kadro açısından. Buna mı sevineyim bu puana mı sevineceğim. Kötüyüz ve rakiplerim umurumda değil. Ben takımıma bakarım.

Cevap: A.Ligi L Grubu | R.Wien 1-2 Beşiktaş | 30 Eylül | İkinci Yarı | Star

Tebrik ederim Beşiktaş 'ı. 2nci yarı ortasahadan atılan tek paslarla gol pozisyonuna girdiler kaç defa. Bu oyun tarzı hep hoşuma gitmiştir.

iyi güzel de abdullah abi, bjk ye karşı savunmayı orta sahaya kadar çıkarmaya çalışan bi rapid wien olur galiba:),başka maçlarda bu pasları pek sık yapabileceklerini sanmam.

Daha önce yazılmıştır ama yazayım yine de.Yasin Pehlivan'ı almak lazım.:asd:

Destekleyenleri teşekkür ederim ama kimsede desteklemek sorunda değildir rakip sonuçta benim tek desteklemiyecegim takım fenerdir bugünkü maç ile ilgili o kadar saçma yorumlar varki ağzım açık kaldı kendilerini dev aynasında görüyorlar her zaman rakipi tutarlar sonrada bu takımdan olmaz balına yendi ciddi rakiple karşılaşmadılar gibi saçma yorumlar yaparlar burda bulunmamın sebebi ise mantıklı yorumlar var örnek gscimbom ördek ise antudur herkese iyi geceler

Destekleyenleri teşekkür ederim ama kimsede desteklemek sorunda değildir rakip sonuçta benim tek desteklemiyecegim takım fenerdir bugünkü maç ile ilgili o kadar saçma yorumlar varki ağzım açık kaldı kendilerini dev aynasında görüyorlar her zaman rakipi tutarlar sonrada bu takımdan olmaz balına yendi ciddi rakiple karşılaşmadılar gibi saçma yorumlar yaparlar burda bulunmamın sebebi ise mantıklı yorumlar var örnek gscimbom ördek ise antudur herkese iyi geceler

Onları biz Aziz'e havale etti bile. Ama ben takım ayırmam Faruk kişisel-renksel değil. Hepsine aynı mesafedeyim. Haa şu var ligde sonucu benim şampiyonluğumu etkilemediği sürece Bjk-Fener maçlarında favorim Bjk'dır.

rapid wieni yenmekte bir sey yok.rapid wien aman aman bir takım değil.bjk kadro kalitesi ile rahat yenmeliydi.

yenmeleri ya da yenilmeleri beni ilgilendirmez...

yasin ve veli nasildi iyi oynadilar mi

Vasattılar özellikle yasin oynadımı oynamadımı anlamadım ama işin ilginc tarafı asist yaptı golude veli attı:D

Rapiddeki forvet nasıl bişey arkadas herif kalcasını kaldırana kadar atak sonlanıo Besiktas akıllı top oynuo ama hayal aleminde dolanmanın bi mantıgı yok uefa kupasını falan alamazlar. Porto macında nasıl patlıcaklarını hep beraber görürüz.

Üst Alt