A.Madrid - Galatasaray Ictimai TV'de - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A.Madrid - Galatasaray Ictimai TV'de

Cevap: Ictimai Tv'yi Pc'den rahat izlemek isteyenler

Turksat-Hotbird-Digitürk-Dsmart platformlarında bulunan tüm kanalları izleme imkanın var.Yalnız decoder ve çanakla birlikte internet bağlantısı gerekiyor.Onu da port cihazı ile halledebilirsin.;)

Yasal değildir ama ben 1 ay arkadaşım 2 yıldır kullanıyor.Yakalanma riski hiç yok diyebilirim.Eğer nerede bulabilirim diyorsan sen bulunduğun şehirdeki uydu alıcı dükkanlarına uğrayıp bir sor derim.;)

Ben çok memnunum şahsen.Tüm ligleri (UEFA ve şampiyonlar ligi dahil) rahatça izleyebiliyorum.Aradığım maç türk kanallarında olmasa bile yabancı spor kanalları var.Oradan rahatça izleyebiliyorum.Çok pratik bişey.Tavsiye ederim.

Alacaksan CCcam versiyonlarından birini al.Ben kullanıyorum.Bazen kesintiler olabiliyor.Ama en geç 1 saat sonra düzeliyor.Maç saatlerinde o tür sorun hiç olmuyor.

sağol renkdaş bilgi için.. bu kanallara ligtv de dahil dimi :)

Arkadaşlar TV kartı olanlara duyurulur.

Önce bilgisayarınıza DVB Dream adlı programı kurun.

O programı kurduktan sonra;

AzTV Azerbaycan

İdman Azerbaycan

ITV Azerbaycan

ATV-International

Uydu: Türksat

Frekans: 10968

Pol: Yatay(Horizontal)

Sr: 11200

Fec: 5/6

Frekanslarını girip, İctimai TV'yi kaydediyoruz.

Daha sonra yukarıda Eklenti diye bir bölüm var.

İlk programı kurduğumuzda Eklenti sekmesi boştur.

Daha sonra ProgDVB_BISS isimli eklentiyi indiriyoruz.

İndirdikten sonra içindeki dosyaları DVB Dream'ın kurulu olduğu yerdeki Plugins klasörünün içine atıyoruz.

Sonra programı açtığımızda Eklenti sekmesine tıklıyoruz ve orada biss girişi açılıyor.

Hemen şifremizi(121212...) giriyoruz.

Sonrada keyfimize bakıyoruz.

Not:Kendim deneyip, kendim yazdım. :)

Yarım saat önce amcaoğlunun evinde denedik.Allah razı olsun.Çalışıyor.;)

Artık akrabalar bizim evde toplanmaz.Bende rahat rahat küfür atarım maç sırasında :D

bu aradam bu programda tüm kanallar açılıyor ama itv den tık yok:)

Cevap: A.Madrid - Galatasaray Ictimai TV'de

Beyler bende Next YE 2000 CI modeli mi ne var sanırım böyleydi heralde herneyse ekledim ITV'yi, biss bölümünden kanalı bulamadım, ekle dedim sonra kanalın frekansı felan yazdım, 0x1fff mi ne yazdım ve alta 121212... diye devam ettim kaydettim. Olmuş mudur böyle ?

Ad bölümüne 1FFF yazacaksın,Key'e 1212121212121212 veya 1212123612121236 yazacaksın sanırım.

bu aradam bu programda tüm kanallar açılıyor ama itv den tık yok:)

Maça belli bir zaman kalınca malesef şifreleniyor.

İnternetten izleyecekler için ;

LiveFooty V 2.1-|Free Live P2P Sport Stream|Live Footy|Live Free Football|Premier League|Gratis|BundesLiga|LFP|EPL|CL|SPL|Seria A|Cricket|Tennis

Sitesini tavsiye ederim.Birçok serverde izleyebilme imkanı var.Bazılarında donma filan olmuyor.Biraz da şans işi.Kolay gelsin.;)

NtvSpor'dan tik yok arkadaslar maci yayinlayan kanalda ayni ne is :s?

Maçı az önce baktım.Eurofutbol veriyor.

Geçen günde Milan-ManU maçını yayınlamadılar.Bu DOGAN TV çok olmaya başladı. :mad:

Ad bölümüne 1FFF yazacaksın,Key'e 1212121212121212 veya 1212123612121236 yazacaksın sanırım.

Biss bilmemne yazı yodu işte 0x1fff yaptım orayı, Key bölümüne de 121212... diye gittim öyle. İnşallah olur, çünkü bu olmazsa o saatte dışardan yerde bulamazsın, radyoda dinlersin maçı... :) Böyle bir maç TV'de izlenmeli kesinlikle...

star tv izleyemiyorum ya şu programdan fnerin maçına da bakam dedim..

ıı ııh açılmıyo star..

bu arada fener maçını star verio di mi ?

Biss bilmemne yazı yodu işte 0x1fff yaptım orayı, Key bölümüne de 121212... diye gittim öyle. İnşallah olur, çünkü bu olmazsa o saatte dışardan yerde bulamazsın, radyoda dinlersin maçı... :) Böyle bir maç TV'de izlenmeli kesinlikle...

0x1fff yapma 1FFF yap değiştir onu. Anlarsın zaten Fener maçından şifrenin geçip geçmeyeceğini.

starın dışında gündüz açılan ictimai tv de açılmıyor artık ..

çözümü olan var mı ?

Evet veriyor.Apartmanda merkezi sistem yok mu yaf :D Kablolu Tv den rahatça halledilebilir ya.

Üst Alt