A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın Yeni Başantrenörü Ergin Ataman! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Erkek Basketbol Takımı'nın Yeni Başantrenörü Ergin Ataman!

Bu hafta Letonya ve Sirbistan ile Dunya sampiyonasi icin mac var. 2 maglubiyet alirsak sasirmam. Larkin'in durumu iyi degildi.
Sali da Gurcistan'da Avrupa sampiyonasi var. Grubumuz bence kolay ve en kotu 2. olur gibiyiz ama karsidan gelecek takimlar cok zorlu.
Slovenya ( bence 1 numarali favori) Fransa, Litvanya ve Almanya.
4 takim da diger grubun tum takimlarini eleyebilir ama Almanya'da cok sakatlik oldu. Artik Larkin ne kadar oynarsa o kadar basarili olacagiz.
alperen nasıldı takip edebildin mi

Bazen cok toy gibi ama saf hucum yetenegi var. Savunmasi vasat.
Diger Onuralp de cok toy. Topu aldiginda bir sey yapacak saniyorsun ama sonunu getiremiyor. Istediklerini yapabilse muthis bir oyuncu olacak.
Dedigim gibi Larkin Bey ne kadar oynarsa.
Sagol ustat. Alperenin gecen sene en az 50 macini izlemisimdir iyi taniyorum. Milli takim performansini merak etmistim. Mtde de takip edecektim ama basketten sogudum bu aralar acip izleyesim gelmiyor

Gorecegiz ama takimda iyi sutorler olsa tribil dabillarda gezer.
Aslinda GS'nin 2 hakki varken secer demistim ama secmediler. Alper ile antreman da yapmislardi. Bir ihtimal onlar da ağır bulmustur.
Silas varken houstondan bir yol olmaz da alperen kisisel olarak gelisebilir

Silas denilen zat sifir taktik sifir setle gencolari atip 50dk bos bos oturuyor kenarda.

Kpj jalen gibi egoist ve sirf kendine oynayan tipler de baltaliyor oyunu o da var.

Eric gordon obezi yerine saglam bir guard bulurlarsa is yapabilirler aslinda ama bakalim yine nerde bir tane sorunlu adam varsa onu getirirler kesin

Silas varken houstondan bir yol olmaz da alperen kisisel olarak gelisebilir

Silas denilen zat sifir taktik sifir setle gencolari atip 50dk bos bos oturuyor kenarda.

Kpj jalen gibi egoist ve sirf kendine oynayan tipler de baltaliyor oyunu o da var.

Eric gordon obezi yerine saglam bir guard bulurlarsa is yapabilirler aslinda ama bakalim yine nerde bir tane sorunlu adam varsa onu getirirler kesin
Gorecegiz. Yeni draft edilen belki iyi cikar.
Bu arada Adem Bona'yi izledin mi? Olaganustu atletik. Gecen u19'da en iyi 5'e secildi.
Atletikligini tarif edersem, inanilmaz bir fake yedikten sonra cikilabilecek en tavanina cikti, yere indi ve adami blokladi. 1 - 5 herkesi savunuyor.

Eurobaskette rakiplerimizden Ispanya'da Lull oynamayacak.
Gurcistan'da ise Shengelia %99 olmayacak.
Sakatliklari üzücü olda da bizim icin cok buyuk şans.

Üst Alt