GSC Anket - A Milli Takım Aday Kadrosundan Çıkarılacak 4 İsim Kim Olmalı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Anket A Milli Takım Aday Kadrosundan Çıkarılacak 4 İsim Kim Olmalı

A Milli Takım Aday Kadrosundan Çıkarılacak 4 İsim Kim Olmalı?

• Kullanılan toplam oy
    103
Solbekte umut meraş sakatlandığı an biteriz

Rıdvan
Halil akbunar
Efecan
Gökhan akkan
Mahmutu çıkarıp

Uğur çiftçiyi çağırabiliyosa çağırsın turnuva başlamadan

Sol ayaklı stoper olsa tolere edebilirdik ama oda yok

Mert müldürü solbekte denesin moldova maçında bi bakalım

Gokhan
Mahmut
Efecan
Halil Akbunar/Abdulkadir Omur

Senol Gunes Abdulkadir’i tam hazir olmadigi icin kadroya almayabilir

Gine maçındaki kadroda yedeklerde bile yoktular ben mi yanlış gördüm toplam kaç oyuncu götüreceğiz turnuvaya

4bb6cdc20812406d926d3f2821291367.jpg

Buradan 4 kişi cikacak rts. 26 olacak kadro

Ben Halil Akbunar’i çıkaracağını düşünmüyorum ligin en iyi yerlilerinden biriydi bu sezon ve Azerbaycan maçında da iyi oynadi. 2. yarı sol bek oynattı onu Şenol gayet iyiydi kalacak bence kadroda.

Gökhan, Enes, Dorukhan, Efecan çıkmalı bence. Ama adım gibi eminim Kerem'i çıkartacak Dorukhan'ı tutacak. Kerem 'i yarım devre oynattı çok etkili oldu çok beğenildi çocuk, dünkü maçta da iyi oynar korkusundan oynatmadı. İyi oynarsa almak zorunda kalırım naparım diye. Görelim bakalım akşama Güneş' İn adaleti ne kadarmış.

MAR-LX1M cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Halil Akbunar'ın sol kanat katkısı da sol bek katkısı da bence Rıdvan'dan daha iyiydi, Rıdvan kadroda tutulup Halil Akbunar çıkarılırsa haksızlık olur diyeceğim de haksızlığın kralı Salih Uçan / Emre Kılınç dururken Mahmut & Dorukhan ikilisinin kadroya çağrılmasıyla yapıldı zaten

Görürsünüz Orkun / Taylan filan kadrodan çıkarılır Mahmut / Dorukhan ikilisi yine de kadroda olur

Üst Alt