A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım EURO 2016 Kadrosu Açıklandı!

Mehmet Topal, Semih, Balta, öbür çocuk. Aytaç Sülü'yü çağırmaması enteresan ama, Türk milli takımında oynama hakkı yok mu o çocuğun?

Eldeki malzemeye bakınca çok da fena diil.

Mehmet Topal bana gore stoper de yapamiyor, Semih zaten basli basina bir bela. Ahmet de epic fail.

Caglar Soyuncu i goremedim ben sakat falan mi?

Herseyi anlarim ama Olcay'i anlayamiyorum. Zaten vasat bir adam,bir de ustune performansi dususte bu aralar. Topal i orta saha olarak dusunmeliydi ve kesinliklikle hazir Tore de yok iken Omer i cagirmaliydi. Bu sekilde orta saha ve defansta yumusak kalacagiz ne yazik ki. Bir Omer hamlesi, Topal in one kaymasiyla iki mevkiyi birden kurtarabilirdi. Yedeklerin Semih ve Ahmet calik olduguna bakarsak, Topal-Hakan ikilisi as stoperlerimiz olacaklar demek ki, bu durumda da orta saha da tek sert adam Ozan kaliyor geriye ki o da ne kadar yeterli olursa artik.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Mehmet Topal bana gore stoper de yapamiyor, Semih zaten basli basina bir bela. Ahmet de epic fail.

Caglar Soyuncu i goremedim ben sakat falan mi?

Mascherano Javi Martinez gibi oynar Topal da. Futbol hızlandı çok, onun orta sahada oynadığı yerde daha iyi oyun kuran adam oynatıyor herkes, Terim de o yoldan gitmiş. Nuri Selçuk filan kullanacak sanırım.

Çağlar çok genç, heralde daha hazır diil diye almadı, bi dahaki turnuvaya inşallah.

Son düzenleme:
Milli takima gelmeyi reddeden omer toprak neden yok diyorsaniz volkanda neden yok filan demeniz lazim..sacmalamayi kesin vuracagin yer kalmadi semihe mi torpil yapti diyosunuz..stoper yok iste napsin adam serdarda sakatlandi

Türkiye gibi bir takımın kalecisi volkan babacan olmamalı ya :(

Defans rezil zaten. En iyi stoper Hakan Balta o da sol bekten devşirme gerisini siz düşünün.

Sinan Gümüş yok, Nuri ne alaka ? Gruptan çıkarsak başarılı sayarım.

Semih Ahmet hahahahhahahahaha..

bunlar kim? Bu ülkenin pasaportuna sahip olup da bunlardan iyi olan 10larca stoper var. Ömer Toprak başta olmak üzere..

Gelmem dediyse gelmemiş işte hocanın suçu ne

1 kere gelmem dediyse 50 defa mı davet edecek

1 seneden fazla oldu o olay yaşanalı ayrıca şuan takımda töre olmadığı için gelmesine engel bir durum yok. Ayrıca Teknik direktör diye oraya koyduğumuz ft. bu tarz olayları çözemeyecekse ne diye orada duruyor?

Üst Alt