A Milli Takım Forma Fiyatları El Yakıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım Forma Fiyatları El Yakıyor!

A Milli Takım'ın yeni sezon formaları tanıtıldı. Türkiye Futbol Federasyonu'nun resmi sitesinden satışa çıkarılan forma fiyatları ise şaşırttı. Formaların satış fiyatı ise 300 TL...

865468d8eff809a7bd878b8b9f377e20.jpg
16a4cfb779746be29d19e56a2d59903f.jpg
6dab868a3732072c01ffaca54a1b54a4.jpg

A Milli Takım forma fiyatları el yakıyor! - Son Dakika Spor Haberleri

Son düzenleme:
Hatirladigim kadariyla formalar 10 sene öncesine kadar 90 TL'ye satiliyordu. Bu fiyatlara forma falan almak delilik.

Ulan 50 lıraya verse bile almam zaten.Şampiyon olduktan sonra iç dış 2 tane GS formamı alırım keyfime bakarım.

300 tl'ye forma almayin,o parayi mehmetcik vakfina bagislayin en azindan bu zor günlerde sehitlerimize gazilerimize katkimiz olur

Federasyonun store sitesinde 89,95€

tl olarak değerlendirirsek aynı fiyat bu yeni formamızla ancak türkiyede ki paranın değerini ve volkan renktaşın dediği gibi asgari ücreti baz aldığımızda çok uçuk fiyat kalıyor almanya'ya göre.

Burada fiyatı belirleyen nike sanıyorum. TFF bu noktada müdahil olmuyor gibi. Onların formadan elde ettiği gelir çok fazla değil diye biliyorum ben asıl geliri nike'ın sponsor olmasından alıyorlar.

Alman milli takım forması ne kadar arif?
İtalya 90
Fransa 85
İspanya 100

Bu ara.

300 TL = 63€ yapıyor. Euro bazında makul gözüküyor... Öteki tarafta tüketici nın alma gücünü düşünmek lazım ve ülke realitesini. Biraz pahalı bir fıyat seçilmiş...hele heke sportif durumu düşündümüz vakit.

Buna bu parayı verip alan ya gerizekalıdır ya da fazla zengin ve beyinsizdir. 3. bir seçenek yok yani. Hele bu federasyon ve bu iktidar altında yönetilen ülkenin milli formasını üzerine para verseler de almam.

İnsanları milli takımdan soğutmak için bi milli takım formalarını 300 liradan satışa çıkarmadıkları kalmıştı onu da yapmışlar.Bravo valla.

DYwvpQDX0AEC7np.jpg:large

1923 yılında bizzat Atatürk tarafından tarif edilen formamız. Turkuazlar ile örümcek adam figürleri ile, oryantal Osmanlı çağrışımı yapan desenler ile uğraşacaklarına şunu yapsınlar.

Üst Alt