A Milli Takım İçin İdeal 11'inizi Kurun - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım İçin İdeal 11'inizi Kurun

K: Onur/Volkan

Sağ Bek: GG/???

Stoper: Semih/Toprak/Topal/???

Sol Bek: ???/???

Sağ Kanat: Hamit/Töre/???

Sol Kanat: Arda/Kerim Frei/???

Forvet: Burak/Umut/???/???

Hasan Ali çok yetersiz kalıyor. Hasan Ali'den başka sol bek yok mu bu ülkede ? Bildiğiniz genç ve gelecek vaad eden bir sol bek var mı ?

Cevap: Re: A Milli Takım İçin İdeal 11'inizi Kurun

Hasan Ali çok yetersiz kalıyor. Hasan Ali'den başka sol bek yok mu bu ülkede ? Bildiğiniz genç ve gelecek vaad eden bir sol bek var mı ?

Atila Turan var potansiyal olarak cidden iyi olduğunu düşünüyorum ama tabi yeterli seviye de değil henüz. Alıp yetiştirsek keşke. Hasan Ali'nin bizim baltadan farkı yok cidden baya bildiğin genç hali işte. Hatta geçen seneki Hakan > Hasan Ali.

yillarin yetenegi CAGLAR var.. o kadar yetenekli ki,fatih hoca onu daha sakliyor kimse görmesin almasin diye.. ama oynadi mi da seyirciyi mest ediyor :asd::asd: yok abi yok,tüm süperligde adam akilli üst seviyede sol bek yok

Atila Turan var potansiyal olarak cidden iyi olduğunu düşünüyorum ama tabi yeterli seviye de değil henüz. Alıp yetiştirsek keşke. Hasan Ali'nin bizim baltadan farkı yok cidden baya bildiğin genç hali işte. Hatta geçen seneki Hakan > Hasan Ali.

Atila Turan'ı unutmuşum. Ne kadar fayda sağlar tabi bu soru işareti. Yinede Hasan Ali'yı oynatacağıma, böyle bir maçta oynatırdım bir umut.

Atilla Turan'dan umutluydum ama o cocukta olmicak galiba Ordu'da bile begenilmedi.Aykut Demir'in asil mevkisi sol-bek cok izlemedim bekte ama Hasan Ali'yi filan topcu olarak sirtinda alir sol cizgide getirir goturur ama Abdullah buyuklere transfer yapmadan almaz cocugu umarim bize gelir Semih'le birlikte ligdeki en iyi Turk defans elemani adam.

Cevap: A Milli Takım İçin İdeal 11'inizi Kurun

Milli tapkim, su sistemsizligiyle gereksiz, cagirmasinlar kimseyi, indirsinler kepebkleri bi müddet. Paso hazirlik maci yapiyoruz, turnuva kaciriyoruz, tekrar sifirdan basliyoruz. Durmadan sifirdan basladigimiz icin sifirdan pek de uzaga gidemuyoruz. Bugünkü macta herhalde 2094 yilinda San Marino'da düzenlenecek dünya kupasinin hazirligiydi...

----------Volkan------------

Gökhan-Semih-Ömer-Hakan

-------Nuri-----Selcuk--------

-----------Arda----------------

Hamit--------------boşluk

--------Burak--------------

638156_Turkey.jpg

sol bek yok.... sonucta mebur kalacayiz ve Hak i sashen ben hic begenmiyorum anca bir anadolu oyunusu olur

Ben yine Hakan Balta olsun yoksa taraftarin sahada kizacagi oyuncu bulamiyacak...

------------------------onur------------------------

gökhan-----semih-------------ömer------kaldırım

--------------selçuk------------emre--------------

hamit------------------------------------------arda

---------------umut------------burak--------------

Milli takimla bizim sorunlarimizda benzer.Kanat diye sarinilan oyuncular vasat-alti.Iyi top yapacak ortasaha oyuncularimiz var ,2'li forvette koyariz hem ortasahayi tutariz.Burak top tutamiyor ilk yari bunu sikintisini yasadik Milli takimda yasiyor Necati niye cagrilmaz cok garip anlasilmaz(bizim gondermemiz gibi) Hasan Ali yerine Aykut demir 10 kere oynar onun yerine.boyle bi kadroyla oynasaydik eminim Rio umutlarimiz hala tazeydi:mad:

638237_Turkey.jpg
[/IMG]

Nuri yerine Hamit'te olabilir..

Dün maça 2. yarı ilk 11 çıkacaktık. Nuri,sercan,mevlüt katkıları sıfır bence ligde oynayan adamları oynatacaksın. Gurbetçiler takıma yeni gelmiş yabancı futbolcu gibiler.

------------------------onur------------------------

gökhan-----semih-------------ömer------kaldırım

-------hamit-------selçuk------------emre--------------

Kerim------------------------------------------arda

----------------------burak--------------

Volkan

Gökhan Semih Ömer Hasan Ali Kaldırım

Hamit Emre(Formda Nuri) Selçuk Arda

Umut Burak

4-4-2 oynama cesaretini göstereceğini sanmıyorum ama tek forvetle çok zor gol buluruz

Onur, Gönül, Ömer, Semih, İsmail, Belöz, Hamit, İnan, Umut, Arda, Burak

Al sana mis gibi 4-3-3. Belöz mecburiyet gereği. İyi bir Engin, ilk düşünülecek oyuncu o bölge için.

Onur/Volkan

GG - Ømer - Semih - Ismail

Hamit Emre Selcuk

Arda Burak Frei

Üst Alt