A Milli Takım Oyuncu Havuzu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım Oyuncu Havuzu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kale: Mert Günok, Uğurcan Çakır, Gökhan Akkan, Sinan Bolat, Altay Bayındır, Serkan Kırıntılı

Savunma: Zeki Çelik, Mert Müldür, Nazım Sangare, Gökhan Gönül, Merih Demiral, Çağlar Söyüncü, Kaan Ayhan, Ozan Kabak, Mert Çetin, Hüseyin Türkmen, Ömer Toprak, Ertuğrul Ersoy, Hasan Ali Kaldırım, Umut Meraş, Caner Erkin, Berkan Emir, Uğur Çiftçi

Orta Saha: Emre Belözoğlu, Mahmut Tekdemir, Ceyhun Gülselam, Alpaslan Öztürk, Abdülkadir Parmak, Ömer Bayram, Ufuk Akyol, Berat Özdemir, Tolga Ciğerci, Hakan Arslan, Tarkan Serbest, Ozan Tufan, Abdülkadir Ömür, Emre Kılınç, İrfan Can Kahveci, Okay Yokuşlu, Yunus Mallı, Yusuf Yazıcı, Deniz Türüç, Cengiz Ünder, Ömer Ali Şahiner, Hakan Çalhanoğlu, Dorukhan Toköz, Soner Aydoğdu, Aytaç Kara, Mert Hakan Yandaş, Orkun Kökçü, Emre Mor, Serdar Gürler, Efecan Karaca, Yusuf Sarı, Gökhan Töre, Güray Vural, Erdoğan Yeşilyurt, Bilal Başaçıkoğlu, Varol Taşar

Forvet: Burak Yılmaz, Cenk Tosun, Ahmed Kutucu, Enes Ünal, Umut Bozok, Kenan Karaman, Güven Yalçın, Halil Dervişoğlu, Kâzım-Kâzım, Umut Nayir, Metehan Güçlü

Nicklas Süle: "Bir TFF yetkilisi telefonla beni aramıştı ve benimle doğrudan Türkçe konuşmaya başlamıştı. Ona 'Maalesef sizi anlayamıyorum' demiştim. Sonra bana Almanca 'Türk kökenin var mı' diye sordu. 'Hayır' dedim ve konu kapandı. Komik bir olaydı."

1542539419630.png

Fortuna Dusseldorf'da bu sezon ligde 5 macta toplam 80 dakika oynayan Kenan Karaman neden cagrildi, hangi mantik ile cagrildi acaba

Dun yedeklerde 4 orta saha vardi(Topal, Oguzhan, Irfan Can, Tarkan Serbest) ama 1 tane forvet bile yok saka gibi. Cagirsana Umut Bozok'u, adam gecen sezon fransa ikinci liginde gol krali olmus ve takimi ile ligue 1'e yukselmis ve takiminda oynuyor, bir kez bile cagrilmadi

Kenarda oyuncu degistirebilecek 1 adam bile yok, Serdar Gurler vardi ama adama 1 dk sure bile vermedi, oyuncu degisiklikleri facia

Kendi evimizde oynadigimiz macta iki onlibero ile maca cikiyor + rakibi hic analiz etmemis, Forsberg gibi bir adam yok, ofansif orta saha oyunculari yok sen ne diye iki onlibero ile maca cikiyorsun. Her mac sonrasi da ayni bahaneler

Fortuna Dusseldorf'da bu sezon ligde 5 macta toplam 80 dakika oynayan Kenan Karaman neden cagrildi, hangi mantik ile cagrildi acaba

Dun yedeklerde 4 orta saha vardi(Topal, Oguzhan, Irfan Can, Tarkan Serbest) ama 1 tane forvet bile yok saka gibi. Cagirsana Umut Bozok'u, adam gecen sezon fransa ikinci liginde gol krali olmus ve takimi ile ligue 1'e yukselmis ve takiminda oynuyor, bir kez bile cagrilmadi

Kenarda oyuncu degistirebilecek 1 adam bile yok, Serdar Gurler vardi ama adama 1 dk sure bile vermedi, oyuncu degisiklikleri facia

Kendi evimizde oynadigimiz macta iki onlibero ile maca cikiyor + rakibi hic analiz etmemis, Forsberg gibi bir adam yok, ofansif orta saha oyunculari yok sen ne diye iki onlibero ile maca cikiyorsun. Her mac sonrasi da ayni bahaneler
Isvec hep 4-4-2 oynuyor ama sag kanatta orta sahadan bozma Larsson (Mehmet Topuz gibi birsey), sol kanatta aslinda sol bek olan Olsson'u oynatti. Forvette ise hücumda her bölgede oynayabilen ama daha cok sol kanat/ofansif orta saha olarak bilinen Claesson'u oynatmis. Böyle defansif bir kadroya karsi cift ön libero ile cikmasi tamamen amatörlük ve rakibin analiz edilmemesi.

Dünkü maçı izlemedim de Mahmut ve Okay ikilisiyle maça başlamış. Okay varken Mahmut'a gerek yok artık. Çalhanoğlu'nu al sol içe, iyi kötü Oğuzhan'ı oynat. Serdar'ı da sol açıkta deneyebilirdi.

Kerim Frei
Yusuf Yazici
Abdulkadir Omur
Emre Mor
Umut Bozok
Gokhan Tore

Ozan Kabak
Baris Alici
Ferdi Kadioglu
Mert Yilmaz
Muhayer Oktay

Gibi oyuncularin uzerinde durulmali

Kenan Karaman, Mahmut Tekdemir, Mehmet Topal, Aytac Kara gibi oyuncularin Milli Takimda yeri yok, olmamali

Forvet, sol bek ve 8 numara eksikligimiz devam ediyor, bir sol bek yetisetiremiyoruz

Hasan Ali
Omer Bayram
Caner Erkin
Ismail Koybasi

Uzucu

Kerim Frei
Yusuf Yazici
Abdulkadir Omur
Emre Mor
Umut Bozok
Gokhan Tore

Ozan Kabak
Baris Alici
Ferdi Kadioglu
Mert Yilmaz
Muhayer Oktay

Kenan Karaman, Mahmut Tekdemir, Mehmet Topal, Aytac Kara gibi oyuncularin Milli Takimda yeri yok, olmamali

Forvet, sol bek ve 8 numara eksikligimiz devam ediyor, bir sol bek yetisetiremiyoruz

Hasan Ali
Omer Bayram
Caner Erkin
Ismail Koybasi

Uzucu
Adam akilli bir kaleci cikarmak istiyorrsak artik Bursali Okan ve Rizeli Gökhan'la devam etmek lazim. Digerleri artik yasini basini almis adamlar sayilir. Basaksehir'deki Mert ise 1.kaleci olabilir, adam pek gol yemiyor, iyi de kaleci.

Kerim Frei
Yusuf Yazici
Abdulkadir Omur
Emre Mor
Umut Bozok
Gokhan Tore

Ozan Kabak
Baris Alici
Ferdi Kadioglu
Mert Yilmaz
Muhayer Oktay

Hasan Ali
Omer Bayram
Caner Erkin
Ismail Koybasi

Uzucu

Ferdi hollanda milli takiminda oynamiyor mu
Baris alici fbde oynamiyor milli takima almak sacma

EENn0A-X4AAkE58

+ Orkun Kokcu, Halil Dervisoglu ve Ahmed Kutucu.

Schalke'de oynayan Suat Serdar'da fena oyuncu degil bir kac macini izledim, Milli Takim secimini hala yapmadi ama bizi tercih edecegini dusunuyorum.

Sol bek ve sol kanat eksigimiz var. Hasan Ali'den baska iyi bir sol bek yok maalesef. Umut Meras'i iyi rakiplere karsi gormek lazim.

Sag kanatta Cengiz Under, Abdulkadir Omur ve Emre Mor var, 3 tane yetenekli genc sol ayak ama sol kanatta eksigimiz var. Hakan orada kullaniliyor ama Hakan oranin oyuncusu degil, Kenan Karaman ve Emre Kilinc benim gozumde yetersiz. Guven de yetersiz. Arda'dan sonra baska oyuncu gelmedi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt