Haber - A Milli Takımımızın Ermenistan ve Hırvatistan’la Oynayacağı Karşılaşmaların Aday Kadrosu Belli Oldu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber A Milli Takımımızın Ermenistan ve Hırvatistan’la Oynayacağı Karşılaşmaların Aday Kadrosu Belli Oldu

Yine eyyam kokan kararlar.

Bir kere 7 tane stoper cagrilan kadroda bu sene toplamda 4 (!!) maca cikan Caglar cagriliyor ama ne hikmetse Kaan Galatasaray'a transfer olduktan sonra kadroya dahil edilmiyor.

Ismail Yüksek ve Irfan Can ne alaka arkadas. Birisi hic oynamiyor birisi de oynadigi her macta takimin en rezil futbolcusu oluyor herkes tarafindan yerden yere vuruluyor.

Oynatmayin abi bizden kimseyi, sakatlik makatlik basimiza bela alacagiz. Ne Kerem'i ne Abdül'ü oynatmayin. Caglar'i oynatin iste, cocuk mac yapsin takiminda süre bulamiyor sonucta.

Sadece Ismail ve Samet degil. Arda ne yapti da milli takimda? Benim hatirladigim Emre Belözoglu bile 2000 Avrupa sampiyonasinda yoktu. Hatta Hamit filan dahi 19 - 20 yasina kadar oynamamisti.
Her yer ele geçirilmiş

İnşallah bizim oyuncular hiç oynamaz gerek yok saçma sapan çerez maçında Allah korusun sakatlık falan olur. Bizim için çok kritik olan 2 oyuncu birini bile kaybetsek ideal kadromuz çok zarar görür.

sda.jpg

Bana hiçte adil gözükmedi bu aday kadro seçimi

Yunus mesela çağrılamaz miydi
Barış Alper geliyor aklıma gayet iyi oyuncu
Berkan orta saha da iyi bir alternatif
Kaan Ayhan bana göre iyi bir yedek olurdu
Emin bayram hatasiz oynayan bir genç milli takım forması ile odüllendirelemez miydi?

Onur bulut , İsmail , Samet , irfan ve arda bunları kadroya almak komedi. Hadi ardayı motive olarak kabul edebilirim ama diğerleri tam bir fiyasko

Kale farketmez hepsi kova
Zeki- Merih- Abdülkerim- Eren
Orkun- Salih Özcan
Abdukadir ömür- Hakan- Kerem
Enes
İdeal bu olmalı mevcut duruma göre.

Üst Alt