A Milli Takım’ın Aday Kadrosu Açıklandı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takım’ın Aday Kadrosu Açıklandı

Parmak'ın olmaması saçmalık, Şenol Güneş'in almamaması daha da büyük saçmalık. Son Beşiktaş maçında 88'e kadar kendini yırtınca üst üste 3-4 kere kendini yere bırakıp sonra çıkmak zorunda kalmıştı. Eğer sakatlıkla ilgili değilse alınmaması büyük rezillik. Oğuzhan'ın kadroya girmesi ise başlı başına rezillik. Ayrıca şampiyonluk maçında yarım saati çıkaramayan Belözoğlu'nun milli takımdan azad edilmesi için daha ne yaşaması gerek bilemiyorum, at olsa bugüne kadar 10 kere vururlardı herifi.

Parmak'ın olmaması saçmalık, Şenol Güneş'in almamaması daha da büyük saçmalık. Son Beşiktaş maçında 88'e kadar kendini yırtınca üst üste 3-4 kere kendini yere bırakıp sonra çıkmak zorunda kalmıştı. Eğer sakatlıkla ilgili değilse alınmaması büyük rezillik. Oğuzhan'ın kadroya girmesi ise başlı başına rezillik. Ayrıca şampiyonluk maçında yarım saati çıkaramayan Belözoğlu'nun milli takımdan azad edilmesi için daha ne yaşaması gerek bilemiyorum, at olsa bugüne kadar 10 kere vururlardı herifi.
Parmak kim renkdas cikaramadim?

Usenmedim hesapladim. Milli takim aday kadrosuna topcu yetistiren altyapilar:
  • Bursaspor: 4
  • Galatasaray: 3
  • Trabzonspor: 3
  • Altinordu: 2
  • Fenerbahce: 2
  • Gladbach: 2
  • Ankaragucu: 1
  • Genclerbirligi: 1
  • Altay: 1
  • Antalyaspor: 1
  • Arsenal: 1
  • Boluspor: 1
  • Eskisehirspor: 1
  • Frankfurt: 1
  • Genk: 1
  • Hoffenheim: 1
  • IBB: 1
  • Kaiserslautern: 1
  • Karlsruhe: 1
  • Konyaspor: 1
  • Leverkusen: 1
  • Schalke: 1
  • Twente: 1

Mert
Zeki Kaan Merih Hasan
Okay Irfan
Cengiz Abdülkadir Hakan
Burak

Gökhan(Ugurcan)
Nazim Ozan Caglar Umut
Dorukhan Emre
Deniz Yusuf Güven
Cenk

gibi kadrolar yapilabilir.

Almanya'dan geldiği için ve Alman hocadan eğitim aldığı için istemiştir Ahmet Arif abimiz denizi... :)
Hangi deniz?
Deniz turunc filan istemiyorum.

Bizimkiler illa alacaksa eğer 1 den fazla vermesinler temennisin de bulunmuştum
:) onu saymayin

Ancak umut bozok gibi yedek bir yerli bizim için iyi olabilir.
Sonuçta fransa liginde tutunmuş bir isim.

Güneş: "Hedefimiz iki maçtan 6 puan almak. 4 puan alırsak çok iyi, 3 puan alırsak iyi olur. 2 maçımızda 2 puan da fena olmayabilir. Ama öyle bir durum olur ki, 1 puan bile güzel olmuş olur."

:)

Üst Alt