A Milli Takımın Slovakya Maçı Aday Kadrosu - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Milli Takımın Slovakya Maçı Aday Kadrosu

Cevap: A Milli Takımın Slovakya Maçı Aday Kadrosu

Arkadaşlar değişim devam edecektir. Resmi maçlara geçtikce Egemen gibi oyuncualrda çağrılacaktır.Bazen tecrübede çok önemli rol oynuyor. Hazırlık maçı olduğu için çok genç çağırmış, o havayı solusunlar diyede düşünmüş olabilir.

Emre Çolak

Engin

Yasin

Ziya

Aykut

Egemen

Erman

Diğer aday kadrodada bunları bekliyorum.

Alternatif olarak çağırmış olabilir Caner'i

Caner'i çağırmasının en büyük sebebi iki yönlü oynayabiliyor. Oyüzdendir.Aslında düşündükce hakta veriyorum. Ama Serdar Kesimal büyük yanlış olmuş. Egemen çok hakediyordu.

caner oyunu iki yönle oynasa ne olur adamdaki futbol zekası ofsayt bi kere. egemen konusunda haklısın.

bence zamanla daha bi düzene oturtacaktır kimse işine karışmazsa.

Mehmet Ekici bence Emre´den daha iyi ve ayni yasitlar.

Acikcasi bizden az futbolcu gitmesi beni sevindirdi.Zaaten önemli bi mac degil.Bu tür maclarda Engini veya Emreyi kayip etmek istemem.

10 numara kadro azicik rutuslari var..

Cenki begenmiyorum.. Volkani almali oyle yada boyle kafasini futbola verse suanda en iyi kalecidir gozumde..

Umut Bulutun isi yok diye dusunuyorum.. onun yerine bi genc forvet bulunabilir.. Sabriyi, Zani, Servet, Hamiti, Emre Paragozoglunu gormemek ne guzel bi duygu.. allahim sana geliyorum..

Arkadaşlar değişim devam edecektir. Resmi maçlara geçtikce Egemen gibi oyuncualrda çağrılacaktır.Bazen tecrübede çok önemli rol oynuyor. Hazırlık maçı olduğu için çok genç çağırmış, o havayı solusunlar diyede düşünmüş olabilir.

Emre Çolak

Engin

Yasin

Ziya

Aykut

Egemen

Erman

Diğer aday kadrodada bunları bekliyorum.

Egemene felan gerek yok..

Mehmet Ekici bence Emre´den daha iyi ve ayni yasitlar.

Acikcasi bizden az futbolcu gitmesi beni sevindirdi.Zaaten önemli bi mac degil.Bu tür maclarda Engini veya Emreyi kayip etmek istemem.

Bu sene maç başına ortalama 42 dakika oynadı ve benim seyrettiğim birkaç maçta berbattı.

Tabi ki beceremez. Ancak sonuçta bu bir hazırlık maçı. 15-20 dakika da olsa oynamalıydı bence.

Neyse daha çok hazırlık maçı yaparız ve Emre de daha hazır konuma gelir. :ka21:

Emre'nin en iyisi olmasını istiyoruz ve bence alınmaması gerçekten onun adına daha iyi. Nasıl olsa o formayı er yada geç alacak 10 numarayı.

Gökhan Gönülün alınmaması gerekirdi. Caner yerine Engin Baytar ve Emre Çolak çok daha mantıklı olurdu

10 numara kadro azicik rutuslari var..

Cenki begenmiyorum.. Volkani almali oyle yada boyle kafasini futbola verse suanda en iyi kalecidir gozumde..

Umut Bulutun isi yok diye dusunuyorum.. onun yerine bi genc forvet bulunabilir.. Sabriyi, Zani, Servet, Hamiti, Emre Paragozoglunu gormemek ne guzel bi duygu.. allahim sana geliyorum..

Başkanı içerde diye sakal uzatarak şov yapan adamın Milli Takım'da yeri yok.

Kendi milletine milli takım forması altında küfür eden ve özür dilemeyen volkan davarı ve euro emreyi almaması çok sevindirici..bence kadro iyi, başarıya aç gençleri oynatmalı özellıkle mustafa pektemekte ısrar etmelı, bu adam çok abartılan buraktan daha ıyı oyuncu, burak anca turkıye lıgınde gol atsın..

Bu sene maç başına ortalama 42 dakika oynadı ve benim seyrettiğim birkaç maçta berbattı.

bende bu sene mehmeti begenmiyorum.ama adamin gecen sene ne yaptigi ortada.

adam daha yeni 21 yasina girmis,bremende biraz zor geciyor bu senesi.

ama sonucta adam bundari bundesligada yapiyor.süper ligin en iyi oyunculari orda hic göze batmaz.

Üst Alt