a spor 21-22 sezonunda bir maçın taraftara maliyetini hesapladı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

a spor 21-22 sezonunda bir maçın taraftara maliyetini hesapladı

hayir sacma salak formayi gidecegin mac sayisina bölecegine, hic hesaba katma. Sanki forma olmadan maca gidilmiyor.

Yemek 20 tl olayina girmiyorum bile

bi ülkenin her alaninda capsizlik olur mu arkadas? olur. Türkiye Sirk Cumhuriyeti.

Ama elbet bi gün bu devran da dönecek. Görecem ben o zaman sizi.

hayir sacma salak formayi gidecegin mac sayisina bölecegine, hic hesaba katma. Sanki forma olmadan maca gidilmiyor.

Yemek 20 tl olayina girmiyorum bile

bi ülkenin her alaninda capsizlik olur mu arkadas? olur. Türkiye Sirk Cumhuriyeti.

Ama elbet bi gün bu devran da dönecek. Görecem ben o zaman sizi.
Yine iyi hesaplanmış. Pttde çalışıyorum. Yol yemek param aylık 275tl. Hesap neye göre yapılıyor bilmiyorum

2021 ağustosta 20 tlye bir şeyler yiyebilirdin doğru, iti götüne sokulacak bir hesaplama değil neyine sövüyorsunuz ki. Adamlar anlık düşünmüş, enflasyondan galan da haberleri olmadığı için böyle bi sonuç çıkmış

Hepiniz saraylarda buyudunuz galiba 20 liraya bir jumbo boy cips bir bucuk litre de sariyer kola alirsin

Ha soyle de yapabilirsin pesto soslu samba alabilirsin megadan biraz buyuk yanina da litrelik pepsi kola cekersin

Üst Alt