A Spor Yorumcusu Turgay Demir, Galatasaray Düşmanlığına Devam Ediyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

A Spor Yorumcusu Turgay Demir, Galatasaray Düşmanlığına Devam Ediyor!

Beşiktaşlılığı ile bilinen ve Galatasaray'ı her programında ağzından düşürmeyen Turgay Demir, Beşiktaş'ın deplasmanda Sivasspor'u 2-1 yendiği maçın ardından A Spor'da yayınlanan "Takım Oyunu" programında Erman Toroğlu ile kavga etti. Turgay Demir'in Beşiktaş maçı sonrası Galatasaray'ı yorumlaması ve Antalya maçını gündeme getirmesi "Bana 'taraflı' diyorsan, en büyük taraflı sensin" sözü üzerine çıldıran Erman Toroğlu, "Ben bu adamla bir daha program yapmam" ifadelerini kullandı.

4tU0DbpXsuyJ8oE6n7weu.JPG

Programın moderatörü Serkan Korkmaz ile Gary Medel'in pozisyonu üzerine tartışmaya başlayan Turgay Demir'e sinirlenen Erman Toroğlu, "Sana ne!" şeklinde tepki gösterdi.

Turgay Demir'in "Sen bana neden karışıyorsun=?" sözüne Erman Toroğlu, "Benim sana karıştığım yok oğlum" diyerek cevap verdi. Bunun üzerine Turgay Demir, Erman Toroğlu'na "Ben senin oğlun değilim hocam. Bana 'taraflı' diyorsan, en büyük taraflı sensin. Ben tarafsızım" diyerek çıkıştı.

Erman Toroğlu'nun "Ben bu adamla bir daha program yapmam" sözüne Turgay Demir de "Aman çok da umrumda! Bir daha program yapmayız" cevabını verdi. Serkan Korkmaz olaya müdahale ederek Sivasspor-Beşiktaş maçının özetini ekranlara getirdi.

Mynet

Turgay denen bu şaklaban, Beşiktaş kaybedince kıpkırmızı olan, klasik ezik psikolojiye hapsolmuş, Galatasaray ve başarılarını çekemeyen haset bir heriftir. Gördüm mü kanal değiştiririm, ha! fakat Mayıs'ın sonunda bunun olduğu programların tekrarını izleyeceğim, morarmasını görmek zevkli oluyor çünkü hırbonun.​

Ne diyelim... birde televizyona cikip konusup para kazaniyor bu ve bunun gibi harbi Galatasaray dusmanlari.

Ya tamam insan bir takima karsi antipati duygusu bagindirabilir ama yorumcu olarak dogrulari konusmak lazim. Bu ve bunun gibi tipler dusmanliktan baska birsey bilmiyorlar.. sirf bunlardan dolayi bazen boyle... batsin gitsinler duygulari barindiriyorum.

fb ile bjknin tvdeki holiganları acınası haldeler.

ben gsli olupta bu denli saçmalayan görmedim pek

bu nedir yaw :d it oğlu it senin kadar taraflısı mı var turGAY bunağı seni

Turgay Demir, Erman Toroğlu'na "Ben senin oğlun değilim hocam. Bana 'taraflı' diyorsan, en büyük taraflı sensin. Ben tarafsızım" diyerek çıkıştı.

bu holiganın hala bi tv kanalında çıkması rezilliktir. galatasaray taraftarı buna yine iyi dayandı çoktan dayak yerdi yoksa

Samet aybaba kardesi vardi oda spor yorumcusuydu, ayni bu salak gibi konusup dururdu.

GALATASARAY oyle buyuk ki, insani boyle or.. yapiyor hahaaaa.. Onun bunun evlatlari, omur boyu fb ile Bjklilar Galatasaray yuzunden aglamaya devam edecek

Allaha sukur fbli yada bjkli olarak dogmadim, direk intihar ederdim walla hahaaaa

Üst Alt